Dritat kurora me LED - 50 copë RGB + W - Twinkly Wreath + BT + WiFi

Kodi: 78-033
11 900 L 9 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 8 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Dritat kurora me LED - 50 copë RGB + W - Twinkly Wreath + BT + WiFi. Dekorimi i Krishtlindjeve i programueshëm nëpërmjet aplikacionit celular.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Drita kurora me LED - 50 copë RGB + W - Twinkly Wreath + BT + WiFi. Dekorimi i Krishtlindjeve i programueshëm përmes aplikacionit celular . Ky zinxhir revolucionar i dritës LED sjell një dekorim unik me dritë në shtëpitë tona duke përdorur teknologjinë më të fundit. Dritat kontrollohen nëpërmjet një aplikacioni celular që është i pajtueshëm me Android, iOS .

Dritat e kurorës për Krishtlindje - dekorim inteligjent LED

Kurorë me dritë Krishtlindjesh

Pajisjet komunikojnë me njëra-tjetrën me valë duke përdorur Wi-Fi dhe Bluetooth . Mund të çiftoni dhe kontrolloni 10 pajisje ndriçimi Twinkly menjëherë, ose 4000 LED , me të njëjtin motiv dhe model drite shfaqëse. Ju mund të krijoni animacionet tuaja të mahnitshme që do të mbushin dhe ndriçojnë të gjithë dhomën. Dritat janë të dizajnuara për përdorim të brendshëm - mbrojtje IP20 .

kurorë krishtlindjesh të udhëhequr me vezullim

Dega e ndriçimit LED - Llamba TWINKLY 50 copë LED

led dritë ornament kurorë twinkly

Shiriti i dritës përbëhet nga 50 copë llamba me ngjyra LED të përshtatshme për çdo dekorim. Të   Dioda RGB + W do të thotë që dritat LED mund të bëjnë një nuancë të lehtë RGB prej 16 milionë ngjyrash + W të bardhë . Mund të rregulloni intensitetin e dritës dhe ngjyrën e saktë nga shkalla e ngjyrave. Ky edicion special përfshin integrimin e shtëpisë inteligjente me Google Assistant dhe Amazon Alexa.

kurorë me vezullim

Dekorimi juaj mund të krijohet nga disa pajisje dhe forma të ndryshme . Dëshironi një zinxhir të lehtë në mur, një kornizë me ngjyra në dritare dhe një pemë të madhe Krishtlindjesh në mes të dhomës? Nuk është problem! Krijoni skenën tuaj dhe kontrolloni atë menjëherë me një temë të përbashkët ndriçimi.

llamba inteligjente të Krishtlindjeve

Degë universale e dritës LED e kontrolluar nëpërmjet një aplikacioni celular për Android dhe iOS

Aplikacioni i sofistikuar celular çifton telefonin inteligjent me pajisjen dhe ju mund ta kontrolloni atë menjëherë. Vetë aplikacioni harton paraqitjen e dritave dhe më pas mund të vendosni lehtësisht një ngjyrë të ndryshme për secilën llambë ose grup llambash veç e veç. Kontrolli është shumë i thjeshtë, i shpejtë dhe intuitiv . Në aplikacion, mund të zgjidhni nga modelet e paracaktuara, të shkarkoni modele të reja nga interneti nga galeria në internet ose të krijoni temat tuaja dhe t'i ruani ato.

aplikacioni celular twinkly

Ju gjithashtu mund të kontrolloni intensitetin e dritës, shkallën e ndryshimit, ngjyrën, nuancën, shkëlqimin, rrotullimin, përzierjen dhe më shumë. Funksioni i kohëmatësit ju lejon të vendosni dritën që të ndizet dhe fiket automatikisht sipas një plani kohor. Funksioni i listës së luajtjes ju lejon të vendosni lloje të ndryshme temash në rend kronologjik dhe t'i ndryshoni ato automatikisht sipas cilësimeve

aplikimi i dyfishtëkontrolli i dritave me celularshirit led wifi

Me pajisjen USB opsionale MUSIC DONGLE , pema juaj e Krishtlindjes do t'i përgjigjet muzikës së luajtur në dhomë, drita do të ndryshojë dhe do të kalojë në ritmin e muzikës , sipas parametrave të vendosur. Ekzistojnë një sërë modelesh dhe temash të disponueshme për zgjedhjen e "ekranit sipas muzikës", të cilat mund të modifikohen dhe vendosen për t'iu përshtatur nevojave tuaja. Ndryshimet e dritave në ritmin e muzikës, ndërsa barazuesi grafik kërcen menjëherë në çdo festë. Pajisja USB MUSIC është një produkt shtesë, duhet ta blini në dyqanin tonë elektronik.

muzikë vezulluese

Diodë unike LED me një arkitekturë të re me 4 kanale që ka të gjitha ngjyrat e ndritshme të ylberit dhe ngjyrën e përsosur të bardhë të pastër

shirit drite ledrgb + w ledllamba led të kontrolluara nëpërmjet wifi

Karakteristikat:

plus 50 LED
plus Kontroll përmes aplikacionit celular
plus Lidhje Wi-Fi dhe Bluetooth
plus RGB + W dritë - shkallë 16 mil. ngjyra + e bardha e rregullueshme
plus Përdorimi universal


Specifikim:

Modeli: TWR050SPP-BEU
Numri i diodave: 50
Mbrojtja: IP20
Diametri i diodës: 5 mm
Lidhja: Wi-Fi, Bluetooth
Lloji LED: RGB + W mat + i qartë
Ngjyra e degës: jeshile
Tensioni i hyrjes: 240 V
Tensioni i daljes: 24V/1A
Jetëgjatësia e llambës: mbi 30 000 orë


Përmbajtja e paketës:

1x unazë LED me 50 dioda + kontrollues
1 x përshtatës
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim