Tabaka dokumentesh prej druri dhe lëkure me ngjyrë të dyfishtë Bordeaux (Prodhuar me dorë)

Kodi: 96-041
9 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 8 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Tabaka dokumentesh prej druri dhe lëkure dyshe - Ngjyra Bordeaux (verë e kuqe), 100% e punuar me dorë nga druri dhe lëkura.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Tabaka dokumentesh prej druri dhe lëkure dyshe - Ngjyra Bordeaux (verë e kuqe), 100% e punuar me dorë nga druri dhe lëkura. Ky tabaka unike e dokumenteve me cilësi të lartë do ta bëjë zyrën tuaj një vend krejtësisht të ndryshëm. Karakteri maksimal përfaqësues garantohet nga përdorimi i materialeve më cilësore, si druri dhe lëkura sintetike. Të gjitha produktet e kësaj kategorie janë prej druri të klasit të parë dhe lëkure 100% sintetike, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE . Dizajni unik me një kombinim të aksesorëve të artë dhe lëkurës në ngjyrën Bordeaux (verë e kuqe) duket jashtëzakonisht klas dhe fisnik - një aksesor luksoz për zyrën ose dhomën e punës. Tabaka e letrës ka përmasa 10x23x32 cm.

Trupi është prej druri, i veshur me lëkurë, pjesa e brendshme është e veshur me kamoshi dhe aksesorët anësor metalikë janë në ar. Ky aksesor tavoline është një nga ndihmësit tanë më të mirë gjatë punës në zyrë. Ne marrim dhe krijojmë shumë letra çdo ditë si rezultat i punës sonë. Por ku t'i vendosni ato? Na duhet një vend ku mund t'i vendosim në mënyrë që t'i renditim më vonë. Tabaka jonë e dokumenteve do t'ju ndihmojë patjetër! Ka 2 tabaka dokumentesh që ju japin më shumë hapësirë për të ruajtur dokumentet dhe letrat. Tabaka është e pasuruar me menteshat anash rrëshqitëse ari , kështu që mund ta përdorni si të hapur ose të mbyllur.

Tabaka (magazina) prej druri dhe lëkure me aksesorë floriri

Tabaka (magazina) prej druri dhe lëkure me aksesorë floriri

lëkurë të punuar me dorë

100% e punuar me dorë, 100% lëkurë sintetike dhe dru i zgjedhur - kjo është dhurata ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

Për lëkurën: vetëm lëkurë sintetike 100% e cilësisë së klasit të parë (Exclusive) përdoret për prodhimin e produkteve tona. Prodhimi i produkteve të tilla është ekskluzivisht i punuar me dorë .

Ne mbështesim shitjen e produkteve (Animal Friendly) që nuk shkaktuan asnjë mizori ndaj kafshëve. Materialet nga të cilat prodhohen kompletet luksoze të zyrës janë natyrale ose sintetike. Lëkura e përdorur për prodhimin e kompleteve dhe aksesorëve të zyrës është 100% lëkurë sintetike (Exclusive) dhe duket po aq luksoze sa lëkura origjinale e kafshëve dhe asnjë kafshë nuk është lënduar.

dru i punuar me dorë

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant
plus E bërë prej lëkure sintetike dhe druri
plus 100% e punuar me dorë
plus Dizajni luksoz: lëkurë e kuqe (Bordeaux) dhe aksesorë ari
plus Trup prej druri, mbulesë lëkure, brenda kamoshi

Specifikim:

Materiali: dru, lëkurë, metal, kamoshi
Ngjyra e lëkurës: verë e kuqe (Bordo)
Ngjyra e metalit: ari
Përmasat: 10x23x32 cm

Përmbajtja e paketës:

1 x tabaka lëkure (dyshe)

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim