Komplet për kujdesin e mjekrës - Set dhuratë elegante Deluxe për mjekrën e rruajtjes

Kodi: 11-464
3 900 L 3 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 667 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto

Komplet për kujdesin e mjekrës - Set elegant Deluxe për dhurata për mjekrën për rroje për meshkuj. Komplet për rruajtjen e mjekrës - Një dhuratë ideale për burrat që kujdesen për mjekrën e tyre dhe nuk i lënë asgjë fatit

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Komplet për kujdesin e mjekrës - Set elegant Deluxe për dhurata për mjekrën për rroje për meshkuj. Kompleti për rruajtjen e mjekrës - Një dhuratë ideale për meshkujt që kujdesen për mjekrën e tyre dhe nuk i lënë asgjë rastësisë . Ky komplet luksoz për rregullimin e mjekrës vjen me një qese lëkure të zgjedhur nga Gentleman's Choice e mbushur me gërshërë speciale për mjekrën, një krehër prej druri për mjekrën, vaj dhe balsam për mjekrën. Të gjitha produktet në çantën kozmetike kanë të njëjtën pamje. Balsami i mjekrës është organik dhe vaji i mjekrës është i pasur me vaj argani + vitaminë E.

Kompleti i kujdesit për mjekrën - një dhuratë ideale për burrat

Set për mjekrën - Komplet luksoz për pastrimin e mjekrës

Jeni një nga meshkujt që nuk i rezistoni dot trendit të mjekrës apo mustaqeve më të gjata? Apo po kërkoni një dhuratë për një burrë, baba apo vëlla për ditëlindje apo Krishtlindje ? Pastaj një komplet për kujdesin e mjekrës dhe mustaqeve është pikërisht ajo që ju nevojitet. Kompleti luksoz për rregullimin e mustaqeve dhe mjekrës - i lëvizshëm dhe ideal për udhëtime.

Karakteristikat e produktit:

Materialet: PU-lëkurë, bambu, metal
Përmasat e produktit: 23 x 12,5 x 14 cm
Pesha neto: 277 g

Përmbajtja e paketës:

1x çantë lëkure Gentleman's Choice
1 x gërshërë mjekërr
1 x krehër mjekër prej bambuje
1x vaj mjekre
1x balsam mjekërr

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim