Komplet për duhanpirës uiski + Set për pirjen e duhanit me kapak + djegës që rimbushet + patate të skuqura druri me 4 shije

Kodi: 11-548
6 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 5 750 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Komplet duhanpirës uiski + Set për tymosje me kapak + djegës që rimbushet + copëza druri me 4 shije. Duhanpirës bourbon ose pije uiski i tymosur për të gjithë adhuruesit e uiskit.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Komplet duhanpirës uiski + Set për tymosje me kapak + djegës që rimbushet + copëza druri me 4 shije. Pije duhanpirëse bourbon ose uiski i tymosur për të gjithë adhuruesit e uiskit. Një mënyrë e thjeshtë për ta bërë çdo gotë unike dhe të sofistikuar. Falë dizajnit të tij modern dhe të qëndrueshëm, është i lehtë për t'u përdorur dhe kushdo mund të bëhet banakier premium me të.

Set për tymosje uiski - komplet për duhanpirës uiski

Set për tymosje uiski - komplet për duhanpirës uiski

Komplet bourbon për duhanpirës uiski për pije uiski të tymosur

Kompleti i duhanpirësit Whisky përfshin një kapak për tymosje që është i gdhendur nga druri i ahut, një djegës (pishtar) i rimbushshëm, një rrjetë prej çeliku inox të lëvizshëm, një furçë pastrimi dhe 4 shije të copëzave të drurit . Katër patate të skuqura druri të ndryshme shtojnë thellësi dhe shije në mënyrë që të mund të provoni tym natyral druri në çdo pije. Dizajni i dyanshëm lejon që duhani të përdoret në shumicën e gotave me uiski dhe koktej me diametër deri në 10 cm . Kapaku i tymit është gjithashtu i përshtatshëm për koktejet, verën ose artin tuaj të kuzhinës. Mund t'ia dhuroni kapakun një adhuruesi të uiskit, ai me siguri do të bëhet një shoqërues i shkëlqyer.

Kit bourbon për duhanpirës uiski për pije uiski të tymosur

Specifikim:

  • Materiali: dru, çelik inox, ABS, alumin
  • Përmasat: 11 x 11 x 3 cm
  • Pesha: 0,44 kg


Përmbajtja e paketës:

1x kapak për pirjen e duhanit
1x djegës i rimbushshëm (pishtari)
1x furçë pastrimi
4x shije të ndryshme të patate të skuqura druri

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim