Top plazma Llambë globe elektrike USB - Top me elektricitet statik Tesla me rrufe

Kodi: 11-498
4 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 750 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Top plazma Llambë globe elektrike USB - Top i elektricitetit statik Tesla me rrufe në formën e një sfere, do të ndaloni së perceptuari realitetin dhe do ta gjeni veten sikur në një galaktikë tjetër.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Top plazma Llambë globe elektrike USB - Top i elektricitetit statik Tesla me rrufe në formën e një sfere, do të ndaloni së perceptuari realitetin dhe do ta gjeni veten sikur në një galaktikë tjetër. Ndriçoni dhomën tuaj dhe magjepsni miqtë tuaj me një top plazma. Mund ta shikoni me magjepsje për orë të tëra. Lëreni veten të rrëmbeheni në valët e goditjeve elektrike , të cilat madje mund t'ju hipnotizojnë. Llamba plazma do të jetë një shtesë e shkëlqyer për shtëpinë tuaj ose një dhuratë e shkëlqyer për miqtë tuaj.

Top plazma USB - llamba plazma orakull si nga hapësira

top plazma USB - llambë plazma tesla elektrike

Punim perfekt

Thjesht prekni llambën e plazmës dhe do të magjepseni nga fuqia e saj përshkallëzuese . Llamba mund të vendoset të ndizet ose t'i përgjigjet zërit dhe dridhjeve. Vendoseni dorën në sipërfaqen e qelqit dhe shikoni që harqet plazmatike reagojnë ndaj prekjes suaj. Surpriza do të jenë shkarkimet pulsuese në muzikë falë sistemit cilësor AUDIO.

llambë plazma - top elektrike

Specifikim:

  • I përgjigjet zërit dhe prekjes.
  • Mundësuar nga USB | Përshtatësi nuk përfshihet në paketë
  • Tensioni elektrik: 220 V AC
  • Konsumi i energjisë: 15 W
  • Përmasat e produktit: 20 x 20 x 30 cm
  • Pesha: 583 gram
  • Materiali: Xham dhe ABS


Përmbajtja e paketës:

1 x top plazma

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (3)

98%
100%
Zoran

Sllovenia

Gjëra fantastike, funksionojnë siç thuhet dhe dërgim vërtet i shpejtë. Është e vërtetë që nuk ka përshtatës, por cilësia peshon më shumë se gjithçka.
0 negative

10/10 ☆

Përkthyer nga: sl
95%
Bubák

Top plazma.

Është ajo që më duhej.
Përshtatësi mungon.

Satisfaksioni.

Përkthyer nga: sk