Trëndafil ari 24k i veshur me ar (zhytur) - dhurata perfekte për një grua

Kodi: 11-396
7 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 6 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

trëndafil i vjetër 24k i veshur me ar (i zhytur) - dhurata perfekte për një grua do të kënaqë të dashurin, shoqen, nënën ose motrën tuaj.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Trëndafil floriri 24k i veshur me ar (zhytur) - dhurata perfekte për një grua do të kënaqë të dashurin, shoqen, nënën ose motrën tuaj. Çfarë mund të kënaqë më shumë se një dhuratë - trëndafili i artë? Një trëndafil i vërtetë i zhytur në ar 24 karat. Dhurojini të dashurit tuaj një petal të përjetshëm, i cili është suvenir i përsosur në një kuti dhuratë. Trëndafili i artë 24K, edicioni i kufizuar origjinal, i punuar me dorë nga trëndafila të vërtetë, i mbledhur me kujdes në majë të bukurisë së tyre dhe i ruajtur në një guaskë të qëndrueshme të llakuar për të kapur detajet e tyre.

Më pas ato zhyten dhe vishen me një fije ari të pasur 24K për të krijuar një kryevepër mahnitëse për kënaqësinë tuaj të përjetshme. Me më shumë se 40 hapa të saktë dhe pesë ditë punë me dorë nga mjeshtra dhe teknikë të aftë, çdo trëndafil i artë është po aq unik dhe i përjetshëm sa dashuria! Çdo trëndafil ka përafërsisht 27 cm lartësi dhe vjen në një kuti dhuratë dekorative.

Trëndafili i zhytur në ar (24 karat) është dhurata perfekte për ditën e Shën Valentinit, ditëlindjen ose thjesht për dashurinë.

Trëndafil i zhytur në ar 24 karat i veshur me ar

Trëndafil i artë i punuar në mënyrë elegante për t'u dukur bukur dhe realiste
Trëndafil i artë 24k - dhuratë e veshur me ar për femra

Qoftë për ditëlindje, ditën e të dashuruarve apo përvjetorin e martesës, pse të mos i bëni të dashurit tuaj dhuratën romantike perfekte ? Ky trëndafil i vetëm i artë, i zhytur në ar 24 karat , do të theksojë dashurinë tuaj dhe do të kënaqë të dashurin ose gruan e jetës suaj. Edhe nëse trëndafilat e gjallë thahen dhe thahen, ky trëndafil i vërtetë i zhytur në ar 24k do të zgjasë përgjithmonë dhe është një haraç për dashurinë tuaj të ndërsjellë!


plus Trëndafil i vërtetë prej ari 24 karatësh
plus Trëndafili i përjetshëm - kurrë nuk thahet dhe nuk ka nevojë për ujë
plus Trëndafili është i punuar me dorë
plus Një dhuratë vërtet romantike që do t'i mahnitë të gjithë
plus E përkryer për përvjetorë, dasma, ditëlindje dhe ditën e Shën Valentinit

Karakteristikat:

Dimensionet: përafërsisht. 27 x 5 x 5 cm
Pesha: përafërsisht. 70 gr
Kutia e dhuratave është e disponueshme në ngjyrë të zezë

Përmbajtja e paketës:

1x 24K trëndafil i artë
1x Manual

Diskutimi i produktit (1)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Mic

Dorëzimi sipas kërkesës

Michal Polách pergjigje

Unë bëra një pyetje këtu dje. Ajo ishte ende këtu këtë mëngjes, por tani ajo është zhdukur. Ai nuk dëshiron t'ju përgjigjet apo ju nuk i dini përgjigjet?

Përkthyer nga: cs
Cool Mania

Trëndafil ari 24k i veshur me ar (zhytur) - dhurata perfekte për një grua

Support pergjigje

Diten e mire,
Përgjigja është dërguar në emailin tuaj.

Përkthyer nga: cs
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (7)

100%
100%
Roobert Štadler

trëndafili i artë

Një dhuratë e mrekullueshme, një surprizë e madhe planifikoj të blej një tjetër në të ardhmen shumë të afërt.

Kur të dashurit e mi panë atë që arrita të marr, ata u mahnitën, falë jush,

Përkthyer nga: sk
100%
Jaroslav Řehák

Trëndafil ari 24k i veshur me ar (zhytur) - dhurata perfekte për një grua

E përpunuar shumë bukur
Duket vërtet e lezetshme
Asgjë

Trëndafilin ua rekomandoj të gjithëve, definitivisht nuk do të zhgënjejë

Përkthyer nga: cs