Kostum bananeje -  veshje universale e Halloween-it për burrë ose grua 170 x 65 cm

Kodi: 11-522
5 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Kostum bananeje -  veshje universale e Halloween-it për burra ose gra 170 x 65 cm​ është e destinuar për të rriturit si kostum karnaval, ideal për karnaval, Halloween ose çdo festë tjetër.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kostum banane - veshje universale e Halloween-it për burra ose gra 170 x 65 cm​ është menduar për të rriturit si kostum karnaval, ideal për karnaval, Halloween ose çdo festë tjetër. Me këtë kostum qesharak, me siguri do të bëni përshtypje dhe të gjithë do t'ju shikojnë me interes dhe ju i argëtoni. Është ideal për të gjithë falë materialit të tij të butë dhe të rehatshëm. Është prej poliesteri dhe mund të lahet në lavatriçe.

kostum karnavalesh me kostum banane për të rritur

Një kostum origjinal me të cilin do të fitoni patjetër pikë

Nëse dëshironi të dukeni origjinale në një ballo maskarade ose thjesht të argëtoheni në një festë ditëlindjeje me miqtë, ky kostum është zgjidhja e duhur. Bananet janë një frut argëtues dhe shumë i shijshëm që e pëlqejnë të gjithë. Nëse dëshironi të blini një kostum qesharak, kjo banane do të jetë ajo për ju! Kostumi është i përshtatshëm si për meshkuj ashtu edhe për femra.

Kostum banane për burrë ose grua

kostum banane për burrë apo grua

Specifikim:

  • Materiali: 100% poliester
  • Dimensionet e kostumit: 170 x 65 cm - një madhësi i përshtatet të gjithëve
  • Pesha: 321 g


Përmbajtja e paketës:

1 x kostum banane

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim