Enët për servirjen e ushqimit - kallëpe të rrumbullakëta të rregullueshme 6-10cm

Kodi: 11-437
2 900 L 1 000 L Çmimi përjashtuar TVSH: 833 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Kallëpe të rregullueshme të rrumbullakëta për servirjen e ushqimit - një grup prej tre kallëpësh të rrumbullakët prej çeliku të pandryshkshëm - një mjet i shkëlqyeshëm për dekorimin e përsosur të pjatave.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kallëpe të rregullueshme të rrumbullakëta për servirje 6-10 cm - një grup me tre kallëpe të rrumbullakëta inox - një mjet i shkëlqyeshëm për dekorimin e përsosur të pjatave për kuzhinierët. Format e rregullueshme të rrumbullakëta ju lejojnë të keni disa madhësi së bashku në një paketë kompakte. Diametri minimal i rrethit është 6 cm dhe maksimumi 10 cm. Seti i kallëpëve të rrumbullakët të rregullueshëm përmban 3 kallëpe çeliku inoks me cilësi të lartë dhe jetëgjatë për të lehtësuar servirjen e pjatave të shumta. Kallëpet janë të lehta për t'u pastruar dhe mund të lahen edhe në makinë larëse enësh . Unaza inox të rregullueshme për servirje të përsosur të pjatës.

kallëpe për servirje

Një mjet profesional për dekorimin e përsosur të pjatave për gatimet e kuzhinierëve

unaza ushqimore të rregullueshme

Unaza të rregullueshme çeliku inox për servirje të përsosur të ushqimit në një pjatë

kallëpe për shërbimin e ushqimit
Specifikim:
Pesha: 60g
Përmasat: diametri 10cm, lartësia 5 cm
Materiali: çelik inox
Përmbajtja e paketës:
3x kallëpe të rrumbullakëta të rregullueshme

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim