Kostum sumo - kostum mundësi - kostume mundjeje me fryrje për halloween + adhurues

Kodi: 91-023
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Kostum sumo - kostum mundës - kostume mundjeje me fryrje për adhurues të Halloween + është mënyra e përsosur për t'u dalluar në çdo rast, me ventilator të integruar si avantazh.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kostum sumo - kostum mundës - kostume mundje me fryrje për halloween + tifoz është mënyra perfekte për t'u dalluar në çdo rast, me ventilator të integruar si avantazh. Është bërë nga materiale të lehta dhe komode që do t'ju japin të gjithë lëvizshmërinë që mund të dëshironit. Kostumi është i përshtatshëm për një festë Halloween, karnaval ose ndonjë rast tjetër.

Kostum i fryrë për Halloween - mundës sumo

kostum sumo Kostum i fryrë për Halloween - mundës sumo

Të rehatshme dhe të shpejta për tu fryrë

Është e lehtë për ta veshur dhe fikur dhe fryhet shumë shpejt, kështu që mund të ndryshoni nga rrobat në një kostum Sumo Wrestler në më pak se një minutë me pak praktikë. Paketa përfshin gjithashtu një ventilator të fryrë , vetëm sigurohuni që të keni 4 bateritë e nevojshme AA 1,5 V. Vetë-fryrja e kostumit do të marrë vetëm disa sekonda.

kostum mundës sumo për halloween


Specifikim:

  • Lani duart vetëm në ujë të ftohtë.
  • Mos hekurosni
  • Materiali: ABS
  • Gjatësia: një madhësi i përshtatet të gjithëve
  • Pesha: 492 g


Përmbajtja e paketës:
1 x kostum i fryrë Sumo Wrestler
1x tifoz

Diskutimi i produktit (1)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Meš

Titulli

Mešan pergjigje

Si po shkon procesi i dërgesës në Bosnje dhe Hercegovinë?

Përkthyer nga: hr
Tom

Kostum sumo - kostum mundësi - kostume mundjeje me fryrje për halloween + adhurues

Tomas pergjigje

Dërgojmë me shërbim ndërlidhës ndërkombëtar - pagesa paraprake me kartë ose korrier

Përkthyer nga: hr
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

97%