Maska e fytyrës së majmunit (nga planeti i majmunëve) - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval

Kodi: 88-285
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US

Maska për fytyrën e majmunit nga planeti i majmunëve - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum për fëmijë dhe të rritur (maskë) Majmuni nga planeti i majmunëve i bërë nga latex 100% natyral.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maskë për fytyrën e majmunit (nga planeti i majmunëve) - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum për fëmijë dhe të rritur (maskë) Majmun nga planeti i majmunëve i bërë nga latex 100% natyral, i cili është miqësor me mjedisin dhe jo toksik. Të shohësh dhe të marrësh frymë përmes gojës dhe hundës së maskës është e rehatshme dhe e frymëmarrjes.

maskë për fëmijë majmuni nga planeti i majmunëve

Maska Halloween për djem / vajza (fëmijë) ose të rritur

Maska e majmunit nga planeti i majmunëve është një pjesë magjepsëse për fansat e këtij seri filmash ikonë. Është krijuar me detaje mahnitëse, duke kapur tiparet karakteristike të majmunit të Planetit të Majmunit, duke përfshirë sytë dhe shprehjen e tij të spikatur. Kjo maskë lateksi në formën e një majmuni nga planeti i majmunëve është një zgjedhje krejtësisht ideale dhe origjinale për Halloween, karnavalet, ballot e maskaradës, festa të ndryshme, ditëlindje e të tjera. Maskat tona si Majmuni nga Planeti i Majmunëve shquhen më së miri në Halloween, karnaval, disko, në një klub, në një festë apo festival, ato janë investimi i duhur për ju nëse doni të bëni përshtypje dhe veçanërisht të jeni cool.

Maskë majmuni për Halloween nga planeti i majmunëve

Maska karnavalesh - Maska karnavalesh latex për fëmijë dhe të rritur

I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Mund të blini maska online në dyqanin tonë elektronik. Dhe bëhuni gati për shumë foto dhe video ku do të jeni në qendër të vëmendjes. Përzierja e veçantë e materialeve natyrale të lateksit garanton tërheqjen e syve dhe jo vetëm një prerje të shkëlqyer, por edhe një veshje të rehatshme. Kostumet (maskat) e karnavalit janë dizajnuar me kujdes dhe me shumë modele të mahnitshme mund të shndërroheni në superheroin tuaj të preferuar ose monstra të filmave të frikshëm.

Majmun nga planeti i majmunëve maskë karnaval

Përmbajtja e paketës:

1x maskë majmuni nga planeti i majmunëve

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim