Trëndafili i Shën Valentinit - XXL Trëndafil i kuq lule i madh dhuratë 1,6m

Kodi: 11-653
5 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Trëndafili i Shën Valentinit - XXL Dhuratë me lule të madhe trëndafili i kuq 1,6 m​ - një dhuratë romantike për të - grua, të dashurën, të dashurin, gruan, jo vetëm për ditën e Shën Valentinit.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Trëndafili i Shën Valentinit - XXL Dhuratë me lule të madhe trëndafili i kuq 1,6 m​ - një dhuratë romantike për të - grua, të dashurën, të dashurin, gruan, jo vetëm për ditën e Shën Valentinit, të cilën nuk do ta harrojë. Trëndafili është mbretëresha e mbretërisë së luleve, mahnitëse në madhësinë dhe hirin e tij të hollë. Kjo bukuri monumentale zbukuron çdo hapësirë ​​me praninë e saj madhështore dhe ngjall habi tek këdo që e sheh. Me gjethet e saj masive dhe formën elegante, ajo përfaqëson një pjesë unike që ndërthur bukurinë e natyrës me një rt. Trëndafili gjigant XXL nuk është thjesht një aksesor me lule, ai është një deklaratë e madhësisë dhe bukurisë që feston hirin dhe thelbin e elegancës natyrore.

Trëndafila si dhuratë për një grua - XXL trëndafil i madh

XXL trëndafil i madh - Trëndafila si dhuratë për një grua

Një surprizë romantike për Shën Valentin

Surpriza e Shën Valentinit është një balsam misterioz dashurie, i mbështjellë në një paketë të bukur romantike të butë. Kjo përvojë magjike sjell në marrëdhënie bukurinë e befasisë dhe gëzimit që nuk do ta harroni. Sharmi i tij unik dhe prekja romantike krijojnë kujtime të paharrueshme, sepse çdo moment me këtë surprizë është plot dashuri dhe lumturi . Bëjeni ditën e Shën Valentinit të paharrueshme me këtë gjest të bukur që do t'i bëjë zemrat të lulëzojnë dhe do të bëjë që dashuria më e lumtur të shkëlqejë.

trëndafil gjigant 1,6 m dhuratë trëndafil gjigant

Bukuri e pashuar

Ky trëndafil XXL thekson përsosmërinë e disponimit të tij që nuk zbehet. Ndryshe nga një trëndafil i zakonshëm, kjo mbretëreshë me lule lë një përshtypje freskie të jashtëzakonshme dhe zgjat përgjithmonë. Çdo vështrim në të, ngjall momentin e veçantë kur i është dhënë dhe me çdo vit bukuria dhe sharmi i saj vetëm sa thellohet. Lëreni veten të magjepseni nga bukuria dhe historia që bukuroshja e pavdekshme e trëndafilit XXL shkruan në jetën tuaj.

Specifikimet:

  • Materiali: PE
  • Dimensionet e produktit: kërcelli: 1,6 m, diametri i trëndafilit: 70 cm
  • Pesha: 350 g

Përmbajtja e paketës:

1x trëndafil i madh XXL

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim