Maska e fytyrës Shrek - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval

Kodi: 88-286
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Maska e fytyrës Shrek - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum Shrek për fëmijë dhe të rritur (maskë) prej 100% latex natyral.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska e fytyrës Shrek - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum Shrek për fëmijë dhe të rritur (maskë) prej 100% latex natyral, i cili është miqësor me mjedisin dhe jo toksik. Të shohësh dhe të marrësh frymë përmes gojës dhe hundës së maskës është e rehatshme dhe e frymëmarrjes.

Maskë Shrek për karnaval

Maska Halloween për djem / vajza (fëmijë) ose të rritur

Maska Shrek kap të gjitha detajet e këtij personazhi të dashur, duke përfshirë pamjen e tij të veçantë dhe ngjyrën e gjelbër. Është i përshtatshëm për çdo rast, nga një festë Halloween në një karnaval, dhe ju garanton një pamje autentike Shrek. Kjo maskë lateksi në formën e Shrekut është pra një zgjedhje absolutisht ideale dhe origjinale për Halloween, karnaval, ballo maskarade, festa të ndryshme, ditëlindje e të tjera. Maskat tona si Shrek shquhen më së miri në Halloween, karnaval, disko, në një klub, në një festë apo festival, ato janë investimi i duhur për ju nëse doni të bëni përshtypje dhe veçanërisht të jeni cool.

Maska e Shrek Halloween

Maska karnavalesh - Maska karnavalesh latex për fëmijë dhe të rritur

I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Mund të blini maska online në dyqanin tonë elektronik. Dhe bëhuni gati për shumë foto dhe video ku do të jeni në qendër të vëmendjes. Përzierja e veçantë e materialeve natyrale të lateksit garanton tërheqjen e syve dhe jo vetëm një prerje të shkëlqyer, por edhe një veshje të rehatshme. Kostumet (maskat) e karnavalit janë dizajnuar me kujdes dhe me shumë modele të mahnitshme mund të shndërroheni në superheroin tuaj të preferuar ose monstra të filmave të frikshëm.

Maskë për fytyrën e të rriturve Shrek

Përmbajtja e paketës:

1x maskë Shrek

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim