Rave PARTY MASK me ekran LED me ngjyra në fytyrë (kontroll përmes telefonit iOS/Android)

Kodi: 88-251
4 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

MASKË E FYTYRËS Rave PARTY me ekran LED NGJYRA - e programueshme nëpërmjet telefonit (iOS/Android) është gjithashtu maskë mbrojtëse LED.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

MASKË E FYTYRËS Rave PARTY me ekran LED NGJYRA - e programueshme nëpërmjet telefonit (iOS/Android) është gjithashtu një maskë mbrojtëse LED, e cila kombinon elementë argëtues së bashku me një funksion mbrojtës dhe kështu jo vetëm që duket elegant dhe i lezetshëm, por edhe ju mbron. Maska për festë - një shprehje në çdo festë apo festë për frymën e të gjithëve me këtë maskë inteligjente RGB LED ANIMATED. Nëse nuk po shkoni në një festë tani, mund ta përdorni edhe për të blerë në dyqan - funksionon gjithashtu si një maskë mbrojtëse. Maska ka baterinë e saj të integruar dhe mundësohet me një kabllo USB, që zgjat deri në 6-8 orë.

Maska e fytyrës me ngjyrë LED është një mbrojtje elegante në stilin e GJENERATIT TË RI

maskë led me animacione në telefon

Maska mundësohet nga një bateri e integruar, e cila karikohet nëpërmjet një kablloje USB C , kështu që nuk do të ketë asnjë problem me përdorimin e saj të përsëritur dhe nuk ka nevojë të blini bateri shtesë. Maska ka animacione të ndryshme të paracaktuara COLOR , të cilat mund të ndryshohen duke shtypur butonin e ndezjes. Pas shkarkimit të aplikacionit të disponueshëm për iOS dhe Android, mund të kontrolloni animacione të ndryshme si dhe të krijoni tuajin . Pas heqjes së mbulesës së maskës, kjo mbulesë mund të lahet lehtësisht.

Duke përdorur aplikacionin celular, mund të ndryshoni modele të ndryshme RGB dhe gjithashtu të krijoni tuajat.

maskë inteligjente led me shkëlqim për fytyrën me ekran

Vetitë

Furnizimi me energji elektrike: Bateri polimer i integruar
Madhësia: UNIVERSAL
Madhësia e ekranit: 101x115 mm
Tensioni i hyrjes: 5V / 1A
Ndërfaqja e hyrjes: USB C
Orari i punës: deri në 6-8 orë

Përmbajtja e paketës

1x maskë fytyre LED me ngjyrë
1x kabllo USB C
3 x filtër zëvendësues
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim