Maska e fytyrës Spiderman - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval

Kodi: 88-279
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Maska e fytyrës Spiderman - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum (maskë) Spiderman i bërë nga latex 100% natyral, i cili është miqësor me mjedisin dhe jo toksik.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska e fytyrës Spiderman - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum (maskë) Spiderman i bërë nga latex 100% natyral, i cili është miqësor me mjedisin dhe jo toksik. Të shohësh dhe të marrësh frymë përmes gojës dhe hundës së maskës është e rehatshme dhe e frymëmarrjes.

Maska Halloween për djem (fëmijë) ose të rritur

Maska për Halloween për djem (fëmijë) ose për të rritur Spiderman

Çdo djalë/burrë ëndërron të jetë një superhero dhe tani falë kësaj maske ju mund të përjetoni se si është të jesh një superhero me forcën, qëndrueshmërinë dhe shpejtësinë e tij të mahnitshme . Kjo maskë latex në formën e spiderman është një zgjedhje absolutisht ideale dhe origjinale për Halloween, karnavalet, ballot e maskaradës, festa të ndryshme, festa ditëlindjesh e të tjera. Maskat tona spiderman dallohen më së miri në Halloween, karnaval, disko, në një klub, në një festë apo festival, ato janë investimi i duhur për ju nëse doni të bëni përshtypje dhe veçanërisht të jeni të lezetshëm.

Maska karnavalesh - Maska karnavalesh latex për fëmijë dhe të rritur

Maska karnavalesh - Maska latex karnaval për fëmijë dhe të rritur Spiderman

I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Mund të blini maska online në dyqanin tonë elektronik. Dhe bëhuni gati për shumë foto dhe video ku do të jeni në qendër të vëmendjes. Përzierja e veçantë e materialeve natyrale të lateksit garanton tërheqjen e syve dhe jo vetëm një prerje të shkëlqyer, por edhe një veshje të rehatshme. Kostumet (maskat) e karnavalit janë dizajnuar me kujdes dhe me shumë modele të mahnitshme mund të shndërroheni në superheroin tuaj të preferuar ose monstra të filmave të frikshëm.

Përmbajtja e paketës:

1x maskë Spiderman

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

98%