Maska e halloween PIKACHU - Maska e fytyrës dhe kokës Pikachu me veshë dhe syze të thurur me ngjyrë të verdhë

Kodi: 88-317
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Maska PIKACHU për halloween - Maskë Pikachu për fytyrën dhe kokën me veshë dhe syze të thurura në të verdhë - për fëmijë (fëmijë) dhe të rritur për festë ose karnaval.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska e halloween PIKACHU - Maska e fytyrës dhe kokës Pikachu me veshë dhe syze të thurur me ngjyrë të verdhë - për fëmijë (fëmijë) dhe të rritur për festë ose karnaval, ose si maska të lezetshme për një festë ose festë. Kostum (maskë) për fëmijë dhe të rritur me motiv Pikachu i punuar me material akrilik të thurura miqësor ndaj mjedisit dhe jo toksik . Të shohësh dhe të marrësh frymë përmes gojës dhe vrimave të hundës së maskës është e rehatshme dhe e frymëmarrjes.

maskë pikachu maskë për fytyrën me veshë

Maska Halloween për djem (fëmijë) ose të rritur

Të gjithë i njohin kartat pokemon dhe mendoj se më e famshmja është ikona Pikachu . Kjo maskë e thurur akrilike në formë Pikachu është një zgjedhje absolutisht ideale dhe origjinale për Halloween, karnavalet, ballot e maskaradës, festa të ndryshme, festa ditëlindjesh e të tjera. Maskat tona si Pikachu dallohen më së miri në Halloween, karnaval, disko, klub, festë apo festival, ato janë investimi i duhur për ju nëse doni të bëni përshtypje dhe veçanërisht të jeni të lezetshëm.

Maska për fytyrën e pikachut të Halloween

Maska karnaval - maska akrilike karnaval për fëmijë dhe të rritur

I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Mund të blini maska online në dyqanin tonë elektronik. Dhe bëhuni gati për shumë foto dhe video ku do të jeni në qendër të vëmendjes. Përzierja e veçantë e materialeve natyrale të lateksit garanton tërheqjen e syve dhe jo vetëm një prerje të shkëlqyer, por edhe një veshje të rehatshme. Kostumet e karnavalit (maskat) ato janë dizajnuar me kujdes dhe me shumë modele të mahnitshme ju mund të shndërroheni në superheroin tuaj të preferuar ose monstrat ose kafshët e filmave të frikshëm.

festë karnaval me maskë për fytyrën pikachu

Përmbajtja e paketës:

1x maskë Pikachu
1 x gota

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim