Batanije me mëngë - Snuggie batanije prej leshi me mëngë - XXL Deluxe

Kodi: 11-518
3 200 L 2 700 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 250 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
+

Batanije me mëngë - Snuggie TV batanije lesh me mëngë - XXL Deluxe​. Batanija e ngrohtë e televizorit bie në sy me materialin e saj të butë, të ngrohtë dhe të butë prej leshi.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Batanije me mëngë - Snuggie TV batanije lesh me mëngë - XXL Deluxe​. Batanija e ngrohtë e televizorit bie në sy me materialin e saj të butë, të ngrohtë dhe të butë prej leshi. Mëngët oversize dhe një xhep praktik dore janë pjesë e batanijes. Batanija është ideale për t'u ngrohur në ditët e ftohta në divan. Nëse vendosni ta bëni dhuratë batanijen, do të jetë një dhuratë origjinale dhe praktike për miqtë apo familjen.

Batanije prej leshi Snuggie TV me mëngë, të mëdha

Batanije e hollë TV me mëngë, me përmasa të mëdha

Batanije unike me përmasa të mëdha me mëngë

Nëse ju pëlqen të relaksoheni para televizorit ose me një libër të mirë, një batanije me mëngë është zgjedhja e duhur për ju. Batanija e ngrohtë luksoze është ideale për ata që duan të mbajnë të ngrohta të gjitha pjesët e trupit. Duart janë ende të fshehura falë mëngëve, të cilat garantojnë lëvizjen e lirë të duarve pa pasur nevojë të zhvisheni. Batanija përfshin gjithashtu një xhep, për shembull për një telekomandë TV, kështu që nuk keni nevojë të lëvizni kur ndërroni programet.

batanije me kapuç me mëngë


Specifikim:

  • Vjen në xhepin praktik të dorës
  • I përshtatshëm për të gjitha grupmoshat
  • I pershtatshem per larje ne lavatriçe
  • E disponueshme në ngjyrat e mëposhtme: kafe dhe e kuqe
  • Materiali: 100% poliester
  • Përmasat e produktit: 215 x 150 cm
  • Pesha: 1013 gram


Përmbajtja e paketës:
1x batanije luksoze
1 x xhep praktik dore

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (2)

98%
100%
Samne

Super👍

Një batanije vërtet e bukur dhe e madhe. E bukur me mëngë dhe xhep përpara.
Dorëzimi i shpejtë 5 yje nga këtu
Përkthyer nga: da