Maskë për fytyrën e kllounit - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval

Kodi: 88-295
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Maska për fytyrën e kllounit - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum (maskë) i frikshëm i kllounit për fëmijë dhe të rritur, i bërë nga latex 100% natyral.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska për fytyrën e kllounit - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum (maskë) i frikshëm i kllounit për fëmijë dhe të rritur, i bërë nga latex 100% natyral, i cili është miqësor me mjedisin dhe jo toksik. Të shohësh dhe të marrësh frymë përmes gojës dhe hundës së maskës është e rehatshme dhe e frymëmarrjes.

Maska e frikshme e kllounit për karnaval

Maska Halloween për djem / vajza (fëmijë) ose të rritur

Një maskë kllouni për Halloween ngjall tmerr me buzëqeshjen e saj të tmerrshme dhe sytë e trishtuar, të mbuluar me grim të errët. Dizajni i tij rrëqethës të krijon përshtypjen se është një klloun që do t'ju sjellë makthe në vend të të qeshurave. Buzëqeshja e kllounit është aq e shtrembër sa të bën të ndjesh një të ftohtë në gjoks. Kjo maskë lateksi në formën e një kllouni të frikshëm është pra një zgjedhje krejtësisht ideale dhe origjinale për Halloween, karnavalet, ballot e maskaradës, festa të ndryshme, festa ditëlindjesh e të tjera.

Maskat tona si Clown i frikshëm bien në sy më së miri në Halloween, karnaval, disko, në një klub, në një festë apo festival, ato janë investimi i duhur për ju nëse doni të bëni përshtypje dhe veçanërisht të jeni të lezetshëm.

Maska e Halloween Klloun i frikshëm

Maska karnavalesh - Maska karnavalesh latex për fëmijë dhe të rritur

I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Mund të blini maska ​​online në dyqanin tonë elektronik. Dhe bëhuni gati për shumë foto dhe video ku do të jeni në qendër të vëmendjes. Përzierja e veçantë e materialeve natyrale të lateksit garanton tërheqjen e syve dhe jo vetëm një prerje të shkëlqyer, por edhe një veshje të rehatshme. Kostumet (maskat) e karnavalit janë dizajnuar me kujdes dhe me shumë modele të mahnitshme mund të shndërroheni në superheroin tuaj të preferuar ose monstra të filmave të frikshëm.

Maskë për fytyrën e Kllounit të Frikshëm për të rritur

Përmbajtja e paketës:

1x Maska e Kllounit të Frikshëm

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim