Stampë mishi - Stampë BBQ për biftek me 55 shkronja - Hekur markë

Kodi: 11-540
2 200 L 1 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Stampë mishi - Stampë BBQ për biftek me 55 shkronja - Hekuri i markës. Me shënuesin e barbeque (stamperit), ju do të njihni gjithmonë biftekun "tuaj" falë nënshkrimit.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Stampë mishi - Stampë BBQ për biftek me 55 shkronja - Hekuri i markës. Me shënuesin e barbeque (stamperit), ju do të njihni gjithmonë biftekun "tuaj" falë nënshkrimit. Nuk do të keni më nevojë të debatoni se cila pjesë e mishit ju përket. Tani mund të vendosni emrin tuaj në biftek! Bën një dhuratë tepër të mrekullueshme për çdo adhurues të skarës dhe mishit. Përdorni imagjinatën tuaj dhe krijoni markën tuaj të biftekut.

Stamper biftek​ - Stamp për pjekjen e mishit në skarë

Stamper bifteku​ - Vulës për pjekjen e mishit në skarë

Do të jeni në qendër të vëmendjes

Nëse merrni një shënues BBQ në një festë Barbecue, do të jeni të garantuar që të jeni në qendër të vëmendjes. Thjesht duhet të armatoseni siç duhet. E ngrohni shënuesin e hekurit dhe e vendosni mbi mish në vendin ku dëshironi të digjni firmën tuaj në biftek.

shënues bifteku barbeque - stampë mishi

Mos ngurroni të shënoni emrin e plotë

Një djegës me gaz është ideal për ngrohje, por mjafton edhe një zjarr në të cilin pini në skarë. Paketa përmban deri në 55 shkronja me të gjithë alfabetin, secila prej tyre përfshihet 1-4 herë. Nëse i digjni shkronjat, mos e lini shënuesin në mish për një kohë të gjatë, ai nuk mund të jetë në kontakt të drejtpërdrejtë me temperaturën e lartë për një kohë të gjatë.

Hekuri i markës BBQ

Specifikim:

  • Hapësirë ​​për 2 rreshta dhe deri në 9 shkronja për rresht
  • Jo i përshtatshëm për pjatalarëse
  • Gjatësia: 41,5 cm
  • Pesha neto: 219 gram

Përmbajtja e paketës:

1 x stampë BBQ

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim