Kuba elegante akulli të bëra prej çeliku inox

Kodi: 94-009
1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Kuba elegante akulli të bëra nga çelik inox - Kubat metalikë të akullit të bërë nga inox janë mënyra e përsosur për të ftohur pijet tuaja pa u holluar me ujë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kuba elegante akulli të bëra nga çelik inox - Kubat metalikë të akullit të bërë nga inox janë mënyra e përsosur për të ftohur pijet tuaja pa u holluar me ujë. Thjesht vendosni kubat e akullit inox në frigorifer dhe kur të jeni gati për pijen tuaj të ftohtë, thjesht shtoni ato në pijen tuaj. Kubet mund të pastrohen shumë lehtë sepse janë prej çeliku dhe mund të përdoren vazhdimisht.

kube akulli prej çeliku inox

Shijoni pijen tuaj të preferuar pa u holluar me ujë për gustatorët e vërtetë që shijojnë shijen e pastër dhe të freskët të uiskit ose çdo pije dhe për çdo festë. Ruajeni në frigorifer dhe shtoni në pije. Shpëlajini kubet dhe përdorni përsëri.

Përmbajtja: 4 copë kube çeliku inox

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%