T-shirt elektronike daulle me perkusion

Kodi: 01-090
4 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 750 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US

Kjo bluzë elektronike plotësisht e luajtshme me bateri me goditje ju lejon të krijoni rrahje shumë lehtë. Paneli në këmishë përmban nëntë komplete të ndryshme daulle

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kjo bluzë elektronike plotësisht e luajtshme me bateri me goditje ju lejon të krijoni rrahje shumë lehtë. Paneli në këmishë përmban nëntë komplete të ndryshme daulle, secila ka shtatë tinguj profesional të daulleve.

Ju gjithashtu mund të krijoni tingullin tuaj të tingullit. Thjesht klikoni në panelin në pjesën e përparme dhe mund të krijoni një ritëm. Pas krijimit të regjistrimeve tuaja, mund të ndërtoni një ritëm kompleks. Kjo bluzë e mrekullueshme ka shumë veçori muzikore. Me pak praktikë mund të krijoni një ritëm të mahnitshëm dinamik.

këmishë me bateri

Karakteristikat e produktit:

 • Bateria e këmishave Drum Machine & Looper
 • 9 komplete të ndryshme daulle, secila ka shtatë tinguj profesional të daulleve
 • bateri ROCK
 • RETRO 808
 • DISKO
 • PUNK TECHNO
 • JAZZ KLASIK
 • TINGULLI BAZË
 • Foleja e integruar analoge e daljes audio
 • Të gjithë komponentët elektronikë hiqen lehtësisht - kështu që ju mund të lani këmishën
 • Niveli i rregullueshëm i volumit
 • Bateritë: 4 x AAA (nuk përfshihen)

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim