Set dhuratash luksoze - Balonë (shishe) + hapëse + 2x filxhanë

Kodi: 94-033
6 900 L 5 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Set dhuratash luksoze - Balonë (shishe) + hapëse + 2x filxhanë është një dhuratë e shkëlqyer për çdo burrë (burrë, partner, të afërm, djalë ose mik).

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Set dhuratash luksoze - Balonë (shishe) + hapëse + 2x gota është një dhuratë e shkëlqyer për çdo mashkull (burrë, partner, të afërm, djalë apo mik). Kohët e zotërinjve nuk kanë mbaruar ende dhe çdo djalë i mirë duhet të ketë një balonë ku mund të mbajë pijen e tij të preferuar. Mund ta përdorni, për shembull, për shëtitje në natyrë, shëtitje, vizita, takime të rastësishme ose festë. Pirja së bashku është një traditë që praktikohet ndër meshkuj prej vitesh. Simbolizon respektin reciprok, besimin dhe miqësinë - prandaj përparësia e këtij kompleti zotëri është se përmban edhe dy gota 50 ml, në mënyrë që të shijoni pijen tuaj të preferuar kudo dhe me këdo.

Kompleti origjinal elegant i balonave me dy gota inox do të kënaqë çdo gavalier.

Set dhuratash me shishe

Kompleti është prej çeliku inox dhe kështu përballon edhe kushtet dhe mjediset më të vështira. Si kupat ashtu edhe balona janë të veshura me lëkurë imituese, e cila i jep kompletit një përshtypje luksoze. Shitet në një kuti të thjeshtë elegante. Përmbajtja e balonës është 265 ml.

Specifikimet:

Çelik inox
Punim cilësor
Madhësia e shishes 15x2x9 cm
Vëllimi: 265 ml
Madhësia e filxhanit: 4x3,5 cm

Përmbajtja e paketës:

1 x shishe (balonë)
2 x filxhan
1x hapës universal
1x manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%