Snake stilolaps (kobra) - Stilolaps dhuratash ekstravagante dhe luksoze

Kodi: 100-006
7 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 6 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Stilolaps gjarpëri (kobra) - Stilolaps dhuratash ekstravagante dhe luksoze është një thesar i vërtetë për dashamirët e kaligrafisë dhe shkrimit me dorë me stilolaps boje.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Stilolaps gjarpëri (kobra) - Stilolaps dhuratash ekstravagante dhe luksoze është një thesar i vërtetë për dashamirët e kaligrafisë dhe shkrimit me dorë me stilolaps boje. Thithja e saj e përkulur me iridium me dy ngjyra ju lejon të ndryshoni lehtësisht këndin e shkrimit, që do të thotë se mund të krijoni vija të holla ose të gjera sipas preferencës tuaj. Ky fleksibilitet lejon një përvojë unike të kaligrafisë.

Stilolaps luksoz kobra gjarpër - stilolaps unik me bojë dhuratë

Stilolaps luksoz kobra gjarpër - stilolaps unik me bojë dhuratë

Dizajn ekzotik

Stilolapsi kaligrafik me gjarpërinj është vërtet unik në pamjen e tij. Sipërfaqja e saj e zezë me shkëlqim është e zbukuruar me 2 gjarpërinj tredimensionale , njëri prej të cilëve është i mbështjellë rreth kapelës dhe tjetri rreth stilolapsit. Këta gjarpërinj kanë gurë të çmuar të gjelbër në vend të syve. Dizajni i jep stilolapsit një bukuri të pagabueshme dhe krijon një përshtypje të elegancës dhe ekzotizmit.

snake pen dhuratë - shkrim stilolaps me bojë dip

Një kobër gati për të sulmuar

Maja e stilolapsit të kaligrafisë është zbukuruar me një kobër të mbështjellë gati për të sulmuar. Gurët e tij të veçantë të kuq , të cilët shërbejnë si sy, tërheqin vëmendjen dhe i japin stilolapsit një pamje elegante dhe luksoze. Kobra e detajuar simbolizon forcën dhe elegancën, duke krijuar përshtypjen se po shkruani me një instrument që është vërtet i jashtëzakonshëm.

stilolaps kaligrafie me stilolaps boje gjarpërinjsh

Dizajni i përpunuar me kujdes

3 gjarpërinjtë në stilolapsin e kaligrafisë janë prej metali me një sipërfaqe të punuar me kujdes që i ngjan argjendit. Përpunimi i detajuar së bashku me sipërfaqen me shkëlqim siguron që stilolapsi të duket vërtet elegant dhe tërheqës. E kombinuar me simbolikën e gjarprit dhe kobrës, stilolapsi i kaligrafisë së gjarprit krijon një ekuilibër të përsosur midis dizajnit të sofistikuar dhe funksionalitetit praktik.

stilolaps ari i zbukuruar me stilolaps boje kobra gjarpër

Specifikim:

  • Mbyllja me vidë
  • Gjatësia: përafërsisht. 160 mm
  • Ngjyra e stilolapsit: e zezë
  • Materiali: metal


Përmbajtja e paketës:

1x stilolaps me një gjarpër

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

97%