Çanta e barkut të birrës - paketë barku e trashë, dizajn me qime

Kodi: 11-399
2 900 L 1 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 000 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Çanta e barkut të birrës - paketë barku e trashë, dizajn me qime. Kjo çantë beli me motiv barku birre është një vegël vërtet në modë e ditëve të sotme.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Çanta e barkut të birrës - paketë e trashë në bark, dizajn leshues. Kjo çantë beli me motiv barku birre është një vegël vërtet në modë e ditëve të sotme . Pothuajse si një printim i vërtetë! Nuk ka rëndësi nëse keni një bark të madh apo muskuloz, kjo çantë do të kujdeset për një pamje gazmore. Do të habiteshit se sa realist duket ky bark i rremë. Ka një rrip të rregullueshëm me një shtrëngim të fortë dhe një rrip kanavacë , kështu që është i përshtatshëm për të gjithë, mbyllet me zinxhir dhe i mban gjërat tuaja të sigurta. Hapësirë e madhe magazinimi për udhëtime si çantë dore ose bagazh të vogël. Çanta barku për femra apo meshkuj - kjo çantë me bel unisex është me të vërtetë për çdo person që pëlqen argëtimin.

Një çantë beli me një printim qesharak të barkut është një vegël e modës që nuk mund të anashkalohet.

belly fanny pack - çantë beli - bark birre


Çanta e belit është rezistente ndaj ujit, por jo e papërshkueshme nga uji. Do të sigurojë mbrojtje të përkohshme nga shiu nëse mbani brenda celularin, çelësat, portofolin ose sende të tjera të vogla. Por nuk është i papërshkueshëm nga uji kur zhytet në ujë. Një këshillë e shkëlqyer për një dhuratë qesharake për Halloween, Krishtlindjet, ditëlindjet dhe çdo rast. Përmirësoni përshtypjen e barkut të birrës edhe duke vendosur një shishe birrë në çantën tuaj të belit :)


Karakteristikat:

Materiali: PU + kanavacë. Mbërthimi me zinxhir.
Dimensionet e produktit: 98 (perimetri) x 40 x 18 cm
Pesha: 157 gram

Përmbajtja e paketës:

1x çantë beli - bark birre
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim