Set ekskluziv i çantëve të verës

Kodi: 94-031
9 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 8 250 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Seti ekskluziv i çantëve të verës përfshin aksesorë të plotë për servirjen e verës me atmosferën e duhur. Çanta mund të shërbejë edhe si një ndihmës i madh për somelierët.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Seti ekskluziv i çantëve të verës përfshin aksesorë të plotë për servirjen e verës me atmosferën e duhur. Çanta mund të shërbejë edhe si një ndihmës i shkëlqyeshëm për somelierët kur shkojnë për ngjarje të ndryshme vere ose për prezantime të degustimit të verërave. Në çantën elegante ka një aksesor premium , i cili përbëhet nga një dekantues, një hapëse vere elektrike, një heqës folie dhe një tapë. Aksesorët individualë kanë një vend të duhur në çantë për të shmangur dëmtimet gjatë transportit. Seti i verës është gjithashtu ideal si dhuratë për raste të ndryshme si dita e babait, ditëlindja, Krishtlindjet, dasma apo përvjetori.

set kuti vere

Seti i aksesorëve përfshin:

Dekantues i verës - ajrimi për ajrimin e verës së kuqe për të nxjerrë në pah veçoritë e saj aromatike dhe shije
Hapëse elektrike e verës - hap shishen në pak sekonda pa mundim absolut
Fletë heqëse - përdoret për të hequr filmin nga pjesa e sipërme e shishes shpejt dhe saktë
Tapë - nëse ka mbetur pak verë brenda shishes, duke përdorur këtë tapë do ta mbyllni shishen për ta mbajtur verën në gjendje të freskët për konsum të mëtejshëm dhe për të parandaluar derdhjen.

Karakteristikat:

plus paketë elegante komplet vere
plus një set i dobishëm për çdo adhurues të verës
plus dhuratë e shkëlqyer për raste të ndryshme
plus përpunimi cilësor i komponentëve individualë

Përmbajtja e paketës:

1x dekanter
1x qëndrim
1x piedestal
1x tapë
1x heqës folie
1x hapëse vere elektrike

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim