Kabllo USBC në Lightning SuperCord me shpejtësi karikimi deri në 20W - e zezë

Kodi: 71-081
2 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 833 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Kablloja USBC në Lightning SuperCord me një shpejtësi karikimi deri në 20 W - e zezë është një kabllo më e qëndrueshme që mund të përballojë çdo ngarkesë ekstreme.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kablloja USBC në Lightning SuperCord me një shpejtësi karikimi deri në 20 W - e zezë është një kabllo më e qëndrueshme që mund të përballojë çdo ngarkesë ekstreme. Kablloja antiplumb dhe e mbështjellë me najloni siguron mbrojtje të gjithanshme të të gjithë kabllos. Ndërtimi i kabllove është gjithashtu i përforcuar me teknologji të përmirësuar.

kabllo ndricimi usbc per celularin e zeze

Lehtësim i shkëlqyer i sforcimit dhe lidhës i përforcuar

Falë materialit të butë dhe fleksibël, sforcimi i kabllit ndihmon në thithjen e tensionit dhe forcon lidhjen midis kabllit dhe lidhësit. Lidhësit PVC të papërshkueshëm nga zjarri mbrojnë tabelën e qarkut dhe çipset brenda me një lidhës çeliku inox. Rripi prej lëkure origjinale i bashkangjitur siguron që kablloja të mos ngatërrohet.

Kabllo USBC me lidhës ndriçimi për telefonat celularë

Kabllo karikimi dhe sinkronizimi me certifikim MFi

Kablloja Zendure SuperCord është e përputhshme me iPhone dhe iPad të certifikuar nga MFI, me një shpejtësi karikimi deri në 20 W për karikim optimal dhe një shpejtësi sinkronizimi deri në 480 Mb/s. Përveç kësaj, kablloja SuperCord është e çertifikuar, e cila dëshmon qëndrueshmërinë e lartë deri në më shumë se 50000 kthesa në 180 °C, që është 10 herë më shumë se kabllot normale.

Kabllo karikimi USBC

Specifikim:

  • Lloji i kabllit: kabllo USB-C në Lightning
  • Opsioni i karikimit të shpejtë
  • Shpejtësia e sinkronizimit: 480 Mb/s
  • Ngjyra: e zezë

Përmbajtja e paketës:

1 x kabllo SuperCord USB-C në Lightning

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim