Lente universale me kënd të gjerë 0.6X për telefonat celularë

Kodi: 71-006
5 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Lente universale e kamerës me kënd të gjerë 0.6X për telefonat celularë me kapëse mbështet smartphone dhe tabletë për fotografi të qarta, të qarta dhe me pamje profesionale.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Lente universale e kamerës me kënd të gjerë 0,6X për telefonat celularë me kapëse mbështet telefonat inteligjentë iPhone/Samsung/HTC/LG/Huawei/Xiaomi telefonat celularë dhe tabletët për foto të qarta, të qarta dhe me pamje profesionale. Seti vjen me lente dhe kapëse në një kuti portative të fortë, e cila i shton një përshtypje profesionale. Lentja e teleskopit për celularin falë sistemit të kapëses së bashkangjitur dhe dizajnit unik mund të përdoret pothuajse në të gjitha llojet e telefonave celularë dhe tabletëve.

lente telefoto me kënd të gjerë për telefonat celularë

Lentet janë ideale për shkrepjen e qiellit blu, detit, luleve, brumbujve e kështu me radhë, pasi ato ofrojnë rezolucion të lartë të detajeve dhe një kënd fotografimi jashtëzakonisht të gjerë . Instalimi i lentës është i thjeshtë dhe i shpejtë, duke përdorur kapësen për të ngjitur lentet në pjesën e sipërme të telefonit, kështu që do të mbulojë lentet dhe mund të filloni të bëni fotografi. Me këtë lente moderne më të re, fotografitë e telefonit tuaj celular marrin një nivel të lartë cilësie.

Foto e telefonit celular me lente me kënd të gjerëlente në fotot e celularit

Specifikimet:

Zmadhimi: 0.6X me kënd ultra të gjerë
Distanca minimale e fokusit: 15 mm
Këndi i shikimit - diagonale: 100°
Telefoto: 6 elemente xhami
Montimi: Duke përdorur një kapëse
Përmasat: 43,2 mm (diametri) x 25,7 mm (lartësia)
Pesha: 101 g

Përmbajtja e paketës:

1 x lente me kënd të gjerë
1x kapëse montimi
1x leckë pastrimi
1x Kasë e fortë portative

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim