Fletore lëkure + stilolaps druri + çelës USB 16 GB - Set dhuratash luksoze

Kodi: 100-002
9 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 8 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Notebook lëkure + stilolaps druri + çelës USB 16 GB - Seti dhuratash luksoze është një shoqërues i përsosur për të gjithë dhe gjithashtu mund të jetë një dhuratë origjinale dhe luksoze.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Notebook lëkure + stilolaps druri + çelës USB 16 GB - Seti dhuratash luksoze është një shoqërues i përsosur për të gjithë dhe gjithashtu mund të jetë një dhuratë origjinale dhe luksoze. Kombinimi i drurit dhe bronzit dhe lëkurës artificiale sjell një pamje unike estetike që bie në sy në shikim të parë. Kompleti përfshin një stilolaps prej druri, një disk USB dhe një fletore. Së bashku ata formojnë një set ideal të përshtatshëm për takime biznesi , por edhe për zyrë. Është një produkt ekologjik që lë përshtypje pozitive.

stilolaps druri me komplet fletore dhuratë

Një shoqërues i shkëlqyer udhëtimi

Seti elegant është shoqëruesi i përsosur për të gjithë ata që vlerësojnë kombinimin e drurit dhe bronzit. Stilolapsi prej druri jep shkrim të qetë dhe të rrjedhshëm, ndërsa fletorja është ideale për të mbajtur shënim informacionin e rëndësishëm. Seti është i përshtatshëm për takime biznesi, zyrë apo shkollë. Përveç kësaj, është gjithashtu një çantë e shkëlqyer udhëtimi.

set stilolaps dhuratë luksoze prej druri

Një dhuratë perfekte për ditëlindje

Kompleti i stilolapsit dhe fletores është i përshtatshëm si dhuratë, p.sh. për ditëlindje . Stilolapsi prej druri me fletore është një kombinim i elegancës dhe funksionalitetit. Stilolapsi sjell shkrim të qetë dhe pa probleme, ndërsa fletorja ju lejon të mbani shënime dhe mendime të rëndësishme. Kompleti është ideal për takime biznesi, zyrë apo shkollë. Është bërë nga materiale ekologjike.

set dhuratash rekord stilolapsi dhuratë luksoze me stil për meshkuj femra prej druri

Specifikim:

  • Materiali: tunxh, dru, lëkurë ECO
  • Lloji: stilolaps prej druri
  • Kuti dhurate
  • Ekologjike - prej lëkure ECO
  • Shkrim i rrjedhshëm
  • Përdorimi: dhuratë, zyrë/shkollë

Përmbajtja e paketës:

1 x stilolaps prej tunxhi prej druri
1x fletore
1x çelës USB 16 GB

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

98%