Kompleti më i mirë i stilolapsit luksoz në një kuti dhuratash elegante me 2 mbushje

Kodi: 100-010
4 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Kompleti më i mirë i stilolapsit luksoz në një kuti dhuratash elegant me 2 mbushje është një kombinim i elegancës universale dhe praktike në një. Dizajni i tij elegant dhe dhuratash e bëjnë atë një dhuratë ideale për çdo rast.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kompleti më i mirë i stilolapsit luksoz në një kuti dhuratash elegant me 2 mbushëse është një kombinim i elegancës universale dhe praktike në një . Dizajni i tij elegant dhe dhuratash e bëjnë atë një dhuratë ideale për çdo rast.

kuti dhuratash me stilolaps luksoz

Një dhuratë e shkëlqyer për çdo rast

Një stilolaps në një kuti dhuratë është një dhuratë e shkëlqyer për të dashurit, miqtë ose kolegët tuaj. Pamja e tij e jashtëzakonshme dhe në të njëjtën kohë mbushjet praktike zëvendësuese e bëjnë atë një shprehje personale dhe domethënëse të marrëdhënies dhe vlerësimit tuaj. Mund të jetë një dhuratë e përshtatshme për ditëlindje, përvjetor, Krishtlindje apo ndonjë rast tjetër të veçantë.

dhuratë kuti stilolapsi

Shprehni mendimet tuaja me stil

Stilolapsi dhuratë ju lejon të shkruani me elegancë dhe stil. Qoftë dokumente pune, shkrime krijuese apo shënime personale, ky stilolaps do t'ju ndihmojë të shprehni mendimet tuaja me elegancë dhe stil.

kuti stilolapsi dhuratash luksoze me stil modern

Përdorimi i gjithanshëm

Një stilolaps në një kuti dhuratë ofron shumë mundësi për përdorim. Është një zgjedhje e shkëlqyer për përdorim në zyrë, në shkollë ose në shtëpi. Prakticiteti i tij dhe mbushjet rezervë garantojnë se do të keni gjithmonë në dorë një instrument shkrimi me cilësi të lartë. Përveç kësaj, është gjithashtu një stilolaps i përshtatshëm për udhëtime në mënyrë që të mund të shkruani mendimet dhe shënimet tuaja kudo që të shkoni.

Komplet stilolapsi luksoz, elegant dhe elegant për të shkruar, paketim dhuratash

Specifikim:

  • Materiali: metal
  • Kuti dhurate
  • Rimbushje zëvendësuese


Përmbajtja e paketës:

1 x stilolaps në një kuti dhuratë
2x mbushje rezervë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

96%