Set i stilolapsave kaligrafikë - Stilolaps ekskluziv me bojë me pendë + 3 thumba - Set dhuratash

Kodi: 100-021
4 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Set i stilolapsave kaligrafikë - Stilolaps ekskluziv me bojë me pendë + 3 thumba - Set dhuratash. Ky set luksoz është padyshim një dhuratë luksoze dhe me stil për të dashurit tuaj.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Set stilolapsi Caligrafic - Stilolaps ekskluziv me bojë zhytjeje me pendë + 3 thumba - Set dhuratash. Ky set luksoz është padyshim një dhuratë luksoze dhe me stil për të dashurit tuaj. Ky stilolaps i veçantë mbart bukurinë e një epoke të kaluar dhe ju lejon të ringjallni artin e kaligrafisë me një stil elegant.

set ekskluziv për dhurata me stilolaps me bojë


Një dhuratë e jashtëzakonshme për dashamirët e shkrimit dhe stilit vintage

Stilolapsi antik i kaligrafisë është një dekorim origjinal dhe me stil që do të tërheqë jo vetëm shkrimtarët, artistët dhe dashamirët e librave, por edhe njerëzit që pëlqejnë gjërat retro. Vendosja e tij në tavolinën e punës është vërtet e jashtëzakonshme, pasi zgjeron vizualisht hapësirën dhe krijon një atmosferë të këndshme pune. Me elegancën dhe historinë e tij, ky stilolaps mund të bëjë çdo zyrë apo studim komod. Frymëzohuni nga sharmi i saj kaligrafik dhe hyni në botën e shkrimit me një stil unik.

Stilolaps kaligrafik Stilolaps me bojë kaligrafie antike me tepsi

Shprehje artistike me 3 thumba të ndryshme stilolapsi kaligrafie

Kaligrafia është një art që lindi nga aftësia dhe pasioni për të shkruar. Stilolapsi antik i kaligrafisë i jep kaligrafit kreativitet dhe shprehje të pakufizuar. Me 3 majat e saj të ndryshme, mund të arrihet një gamë e gjerë efektesh dhe stilesh shkrimi. Tharkat e imëta mundësojnë shkrim të saktë dhe të detajuar, i cili është ideal për krijimin e vijave të holla dhe delikate. Përkundrazi, thumbat më të trasha ofrojnë mundësinë për të krijuar shkronja më të gjera dhe më shprehëse, duke i dhënë forcë dhe shprehje veprave tuaja kaligrafike.

Stilolaps antike me pupla, set stilolapsi luksoz

Set dhuratash luksoze

Ky set dhuratash luksoz përfshin një stilolaps me bojë blu dhe një dorezë bronzi , në të cilën është ngjitur maja origjinale. Së bashku ato formojnë një dekorim elegant të çdo tavoline pune. Kompleti përfshin edhe një shishe qelqi me bojë blu. Stilolapsi përmban gjithashtu një majë me cilësi të lartë, me të cilën është shumë e këndshme të shkruash. Por në paketim do të gjeni edhe 3 thumba të tjera që kanë maja të ndryshme të gjera.

set stilolapsi kaligrafi panair me pendë pendësh

Specifikim:

  • Materiali i stilolapsit: tunxh
  • 15 ml bojë blu
  • Gjatësia e stilolapsit: 25 - 26 cm


Përmbajtja e paketës:

1x stilolaps kaligrafie antike me majë për zhytje
3 x thumba kaligrafie
1 x bojë blu

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

98%