Stilolaps lëkure - Dizajn ekskluziv i stilolapsit ari luksoz me një sipërfaqe lëkure

Kodi: 100-013
3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Stilolaps lëkure - Dizajni ekskluziv i stilolapsit luksoz ari me një sipërfaqe lëkure është një aksesor i jashtëzakonshëm dhe elegant për çdo rast ose i përshtatshëm si dhuratë origjinale.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Stilolaps lëkure - Dizajni ekskluziv i stilolapsit luksoz ari me një sipërfaqe lëkure është një aksesor i jashtëzakonshëm dhe elegant për çdo rast ose i përshtatshëm si dhuratë origjinale. Sistemi i tij i topit me cilësi të lartë siguron shkrim të këndshëm dhe dizajni ergonomik garanton një kapje të rehatshme. Pavarësisht nëse jeni student, biznesmen ose thjesht një entuziast i shkrimit, ky stilolaps do t'ju ofrojë besueshmëri dhe stil në çdo situatë.

Stilolaps luksoz i artë me lëkurë

Stilolaps luksoz i artë me lëkurë

Një shoqërues i jashtëzakonshëm i ditarit

Për ata që pëlqejnë të shkruajnë një ditar ose shënime personale, ky stilolaps është një zgjedhje e shkëlqyer. Kutia e saj prej lëkure përshtatet në mënyrë të përkryer në dorë. Metali ari dhe një sistem topash me cilësi të lartë sigurojnë shkrim të qetë të mendimeve dhe përvojave tuaja. Ditari juaj do të ketë një karakter vërtet elegant dhe të përjetshëm.

stilolaps me luks lëkure

Një partner elegant në një mjedis korporativ

Një stilolaps i artë me një dizajn lëkure është një aksesor ideal për një mjedis korporativ. Pamja luksoze dhe materialet cilësore i japin një bukuri profesionale. Pavarësisht nëse jeni duke shkruar shënime të rëndësishme, duke nënshkruar dokumente ose duke u bashkuar me takime pune, ky stilolaps do t'ju japë një ndjenjë besimi dhe elegance.

stilolaps i artë luksoz me lëkurë

Një dhuratë ekskluzive për raste të veçanta

Po kërkoni një dhuratë origjinale dhe ekskluzive për të dashurit tuaj? Ky stilolaps ari me veshje lëkure është pikërisht ajo që ju nevojitet. Dizajni i tij luksoz dhe punimi cilësor e bëjnë atë një dhuratë ideale për përvjetorë, ditëlindje, ngjarje të rëndësishme ose për të vlerësuar dikë afër jush. Të bësh një dhuratë si ky stilolaps është një simbol i stilit dhe elegancës.

stilolaps dhuratash luksoze me sipërfaqe lëkure

Specifikim:

  • Dizajn lëkure
  • Ngjyra e artë
  • Dizajn cilësor
  • Stilolaps me top
  • Forma ergonomike


Përmbajtja e paketës:

1x stilolaps floriri luksoz me sipërfaqe lëkure
1x këllëf lëkure

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim