Stilolaps me pendë palloi - stilolaps historik luksoz në një paketë dhuratë + 5 thumba

Kodi: 100-023
4 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Stilolaps me pendë pallua - stilolaps historik luksoz në një paketë dhuratë + 5 thumba​. Ky stilolaps është një stilolaps vërtetë retro në një dizajn ekskluziv.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Stilolaps me pendë pallua - stilolaps historik luksoz në një paketë dhuratë + 5 thumba​. Ky stilolaps është një stilolaps vërtetë retro në një dizajn ekskluziv. Ky stilolaps i veçantë mbart bukurinë e një epoke të kaluar dhe ju lejon të ringjallni artin e kaligrafisë me një stil elegant.

Pendë palloi me stilolaps - set retro kaligrafie luksoze

Pendë palloi me stilolaps - set retro kaligrafie luksoze

Një dhuratë e jashtëzakonshme për dashamirët e shkrimit dhe stilit vintage

Stilolapsi antik i kaligrafisë është një dekorim origjinal dhe me stil që do të tërheqë jo vetëm shkrimtarët, artistët dhe dashamirët e librave, por edhe njerëzit që pëlqejnë gjërat retro. Vendosja e tij në tavolinën e punës është vërtet e jashtëzakonshme, pasi zgjeron vizualisht hapësirën dhe krijon një atmosferë të këndshme pune. Me elegancën dhe historinë e tij, ky stilolaps mund të bëjë çdo zyrë apo punishte komode. Frymëzohuni nga sharmi i saj kaligrafik dhe hyni në botën e shkrimit me një stil unik.

Stilolaps antike kaligrafie - stilolaps pallua

Shprehje artistike me 5 thumba të ndryshme stilolapsi kaligrafie

Kaligrafia është një art që lindi nga aftësia dhe pasioni për të shkruar. Stilolapsi antik i kaligrafisë i jep kaligrafit kreativitet dhe shprehje të pakufizuar. Me 5 majat e saj të ndryshme, mund të arrihet një gamë e gjerë efektesh dhe stilesh shkrimi. Tharkat e imëta mundësojnë shkrim të saktë dhe të detajuar, i cili është ideal për krijimin e vijave të holla dhe delikate. Përkundrazi, thumbat më të trasha ofrojnë mundësinë për të krijuar shkronja më të gjera dhe më shprehëse, duke i dhënë forcë dhe shprehje veprave tuaja kaligrafike.

Komplet stilolapsi me pendë pallua - stilolapsa kaligrafie me pendë

Set dhuratash luksoze

Ky set dhuratash luksoz përfshin një stilolaps me bojë dhe një dorezë metalike me një majë origjinale të ngjitur në të. Së bashku ato formojnë një dekorim elegant të çdo tavoline pune. Kompleti përfshin edhe një shishe qelqi me bojë. Stilolapsi përmban gjithashtu një majë me cilësi të lartë, me të cilën është shumë e këndshme të shkruash. Por në paketim do të gjeni edhe 5 thumba të tjera që kanë maja të ndryshme të gjera.


Specifikim:

  • Versioni metalik i stilolapsit
  • Bojë
  • Gjatësia e stilolapsit: 24 cm


Përmbajtja e paketës:

1x stilolaps kaligrafie antike me majë për zhytje
5 x thumba kaligrafie
1 x bojë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim