Stilolaps me pendë - set stilolapsash me bojë zhytjeje + 5 thumba në një paketë dhuratë

Kodi: 100-019
5 900 L 4 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Stilolaps me pendë - Set stilolapsi me bojë zhytjeje + 5 thumba në një paketë dhuratë​ është një xhevahir i vërtetë dhe sigurisht një dhuratë unike dhe ekskluzive për të dashurit tuaj.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Stilolaps me pendë - Set stilolapsi me bojë zhytjeje + 5 thumba në një paketë dhuratë​ është një xhevahir i vërtetë dhe sigurisht një dhuratë unike dhe ekskluzive për të dashurit tuaj. Ky stilolaps i veçantë mbart bukurinë e një epoke të kaluar dhe ju lejon të ringjallni artin e kaligrafisë me një stil elegant.

Komplet stilolapsash me pendë - stilolaps luksoz me zhytje me bojë

Komplet stilolapsash me pendë - stilolaps luksoz me zhytje me bojë

Një dhuratë e jashtëzakonshme për dashamirët e shkrimit dhe stilit vintage

Stilolapsi antik i kaligrafisë është një dekorim origjinal dhe elegant që do të tërheqë jo vetëm shkrimtarët, artistët dhe dashamirët e librave, por edhe njerëzit që pëlqejnë gjërat retro. Vendosja e tij në tavolinën e punës është vërtet e jashtëzakonshme, pasi zgjeron vizualisht hapësirën dhe krijon një atmosferë të këndshme pune. Me elegancën dhe historinë e tij, ky stilolaps mund të bëjë çdo zyrë apo punishte komode. Frymëzohuni nga sharmi i saj kaligrafik dhe hyni në botën e shkrimit me një stil unik.

Stilolaps antike kaligrafie - stilolapsa me bojë me pendë

Shprehje artistike me 5 thumba të ndryshme stilolapsi kaligrafie

Kaligrafia është një art që lindi nga aftësia dhe pasioni për të shkruar. Stilolapsi antik i kaligrafisë i jep kaligrafit kreativitet dhe shprehje të pakufizuar. Me 5 majat e saj të ndryshme, mund të arrihet një gamë e gjerë efektesh dhe stilesh shkrimi. Tharkat e imëta mundësojnë shkrim të saktë dhe të detajuar, i cili është ideal për krijimin e vijave të holla dhe delikate. Përkundrazi, majat më të trasha ofrojnë mundësinë për të krijuar shkronja më të gjera dhe më shprehëse, duke i dhënë forcë dhe shprehje veprave tuaja kaligrafike.

Stilolaps antike me stilolaps boje me pendë

Set dhuratash luksoze

Ky set dhuratash luksoz përfshin një stilolaps me bojë blu dhe një dorezë metalike me një majë origjinale të ngjitur në të. Së bashku ato formojnë një dekorim elegant të çdo tavoline pune. Kompleti përfshin edhe një shishe qelqi me bojë. Stilolapsi përmban gjithashtu një majë me cilësi të lartë, me të cilën është shumë e këndshme të shkruash. Por në paketim do të gjeni edhe 5 thumba të tjera që kanë maja të ndryshme të gjera.

stilolaps kaligrafik me thumba - set stilolapsash me pendë

Specifikim:

  • Materiali i stilolapsit: Metal
  • 15 ml bojë
  • Gjatësia e stilolapsit: 24 cm
  • Thikë prej çeliku inox


Përmbajtja e paketës:

1x stilolaps kaligrafie antike me majë për zhytje
5 x thumba kaligrafie
1 x bojë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim