Stilolaps metalik - me mbajtës elegant dhe elegant për kompletin e tavolinës së zyrës

Kodi: 100-015
3 900 L 2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Stilolaps metalik - me mbajtës elegant dhe elegant për tavolinën e zyrës është projektuar me theks në komoditetin gjatë shkrimit. Forma e saj ergonomike përshtatet në mënyrë të përkryer me dorën.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Stilolaps metalik - me mbajtëse elegante dhe elegante për tavolinën e zyrës është projektuar me theks në komoditetin gjatë shkrimit. Forma e saj ergonomike përshtatet në mënyrë të përkryer me dorën, e cila siguron një mbajtje të këndshme dhe të rehatshme. Falë kësaj, ju mund të shkruani për orë të gjata pa u lodhur.

Stilolaps metalik luksoz me mbajtës ekskluziv

stilolaps ari me mbajtëse

Një dizajn cilësor që do të vlerësohet nga adhuruesit e stilolapsit

Dashamirët ose koleksionistët e stilolapsit patjetër do ta vlerësojnë dizajnin me cilësi të lartë të ofruar nga ky stilolaps. Detajet dhe përpunimi i stilolapsit të lë pa frymë dhe e bëjnë të dukshme bukurinë e tij . Çdo pjesë është bërë saktësisht me një theks në cilësinë dhe estetikën. Përveç pamjes estetike, ofron edhe funksionalitet të shkëlqyer.

stilolaps me dizajn luksoz stilolapsa luksoz ari

Linjë e saktë dhe shkrim i qetë

Kur shkruani me këtë stilolaps, do të arrini linja të sakta dhe shkrim të pastër. Sistemi i tij ballpoint me cilësi të lartë siguron një rrjedhje të qetë të bojës, duke lejuar shkrim të qetë dhe pa probleme. Pavarësisht nëse jeni duke shkruar shënime, nënshkrime ose tekste krijuese, ky stilolaps do t'ju ofrojë mbështetje të shkëlqyeshme për të shkruar.

stilolaps metalik luksoz me mbajtëse

Mundësia e zgjedhjes së një dizajni me ngjyra

Ky stilolaps është i disponueshëm në disa variante ngjyrash . Ju mund të zgjidhni atë që i përshtatet më mirë stilit dhe preferencave tuaja. Nëse jeni duke kërkuar për një ngjyrë bronzi të sofistikuar dhe të ngrohtë, elegancën e ngjyrës së artë ose shkëlqimin klasik të argjendit, ky stilolaps do t'i përmbushë pritjet tuaja dhe do t'i japë shkrimit tuaj një pamje elegant.

stilolapsa dhuratash luksoze me top me mbajtëse


Specifikim:

 • E madhe si dhuratë
 • Forma ergonomike
 • Rreshti i saktë kur shkruani
 • Shkrim i rrjedhshëm
 • Përfundim i qëndrueshëm
 • Dizajn luksoz
 • Montim i thjeshtë duke përfshirë kapësen dhe kapakun
 • Mekanizëm "S-groove" me cilësi të lartë
 • Ngjyrat: bronz, ar, argjend


Përmbajtja e paketës:

1x stilolaps luksoz
1x mbajtëse stilolapsi

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim