Bizhuteri Mickey Mouse 16GB

Kodi: 17-028
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Bizhuteri USB Mickey Mouse është një dhuratë për një grua, të cilën mund ta blini online në dyqanin tonë elektronik.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Bizhuteri Mickey Mouse USB, është një dhuratë për një grua të cilën mund ta blini online në dyqanin tonë elektronik. Ky model ekskluziv është në formën e një figure popullore Disney Mickey Mouse të pasuruar me kristale me përpunim të saktë . Një USB flash drive 16 GB mund të shërbejë si bizhuteri në formën e varëses në gjerdan ose nëse është e nevojshme mund të përdoret si një USB flash drive për të transferuar skedarë. Në dyqanin tonë elektronik mund të blini edhe çelësa të tjerë USB të cilësisë së lartë në formën e bizhuterive.

  • Kapaciteti: 16 GB
  • Materiali: Metal, aliazh zinku, kristal

Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)


Paketa përfshin:

1x çelës USB
1x zinxhir

Diskutimi i produktit (1)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Kat

Dorëzimi deri më 8.3 ose 11.3.

Katjusa pergjigje

Përshëndetje,
Nëse porosis tani, a do të arrijë të premten apo të paktën të hënën?
Faleminderit dhe lp

Përkthyer nga: sl
0
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim