Hapës shishe plumbash - Dhuratë qesharake hapëse me zinxhir çelësash në formën e plumbit të armës

Kodi: 11-543
1 200 L 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 750 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Hapësi i shisheve me fishekë - Hapësi qesharak me zinxhir çelësash në formën e plumbit të armës duket tamam si një plumb dhe do të ngrejë humorin në çdo festë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Hapësi i shisheve me fishekë - Hapësi qesharak me zinxhir çelësash në formën e plumbit të armës duket tamam si një plumb dhe do të ngrejë humorin në çdo festë. Vareni këtë plumb në zinxhirin tuaj kyç dhe do të jeni gjithmonë gati për të hapur shishen. I përshtatshëm për shishe birre ose shishe të tjera.

Plumb me zinxhir çelësash - hapës shishe

Plumb me zinxhir çelësash - hapës shishe

Origjinale dhe plotësisht e përdorshme

Një unazë çelësash vërtetë origjinale në formën e një plumbi, me të cilën mund të hapni birrën ose Coca-Cola-n tuaj pa asnjë problem . Nëse dëshironi një dhuratë origjinale për një oficer policie, ushtar ose oficer tjetër të zbatimit të ligjit. Pra, është dhurata perfekte për të gjithë djemtë me përvojë që pëlqejnë një birrë dhe janë të gatshëm për çdo shaka.

hapëse shishe me zinxhir çelësi plumbash

Specifikim:

  • Materiali: metal
  • Gjatësia: 10 cm
  • Pesha: 28 gram


Përmbajtja e paketës:
1x hapës shishe - plumb arme

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim