Aksesorë për pjekje - Set BBQ 5 copë Vegla GOLDEN

Kodi: 11-408
3 900 L 2 600 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 167 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Aksesorët për pjekje në skarë - Set BBQ - përmban 5 vegla bazë të artë për skarë më të mirë me një sipërfaqe ari në një kuti udhëtimi të zezë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Aksesorët për pjekje - komplet BBQ - përmban 5 vegla bazë të artë për skarë më të mirë me një sipërfaqe ari në një kuti udhëtimi të zezë. Barbekju kompleti përfshin një pirun BBQ, shpatull, furçë për skarë, thikë dhe një darë BBQ. Kompleti i veglave të skarës është shtesa ideale për pajisjet tuaja të skarës! Veglat e skarës si kjo do t'i shtojnë një prekje të përsosur çdo feste bbq ose grill.

Seti i skarës është i cilësisë së lartë dhe shkëlqen për shkak të ngjyrës së artë. Të pesë pjesët janë bërë me një sy të varur, kështu që ato mund të varen gjithmonë brenda mundësive dhe ju mund t'i përdorni ato super shpejt. Kompleti Barbeque vjen me një këllëf të fortë mbajtëse, kështu që ju mund t'i ruani dhe merrni me vete shumë rehat.

Seti i skarës nuk duhet të mungojë në asnjë festë grilli, grupi ynë i mjeteve do t'ju ndihmojë të bëheni mjeshtër BBQ.

pajisje për pjekje në skarë ose grup veglash për pjekjen në skarë

Set grill BBQ - set portativ me cilësi të lartë në ngjyrë ari.


aksesorë për pjekje - komplet për barbekju - vegla bbq

Seti përbëhet nga:

plus Spatula e artë, e cila bëhet jashtëzakonisht e hollë, për kthimin më të mirë të ushqimit
plus Darë e artë për ngritje dhe kapje të lehtë të ushqimit
plus Një pirun i artë që shpon lehtë dhe fort dhe mban mish dhe ushqime të tjera
plus Një thikë e artë që është jashtëzakonisht e mprehtë për të prerë çdo mish ose produkt mishi
plus Furçë e artë për larje me marinadë ose vaj për të përgatitur ushqimet më të shijshme

Karakteristikat:

Materiali: metal, poliestër dhe silikon
Pesha: 940 gram
Përmasat: 31 x 11 x 5 cm


Përmbajtja e paketës:

1x set me 5 vegla për pjekje në një qese portative

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim