Bizhuteri USB - Zemër me diamante

Kodi: 17-020
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Bizhuteri USB - Zemër me diamante me 16 GB hapësirë ruajtëse. Mund ta blini me një çmim të volitshëm në dyqanin tonë elektronik. Gjithashtu i përshtatshëm si një dhuratë e shkëlqyer.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Bizhuteri USB - Zemër me diamante. Çelësat ekskluzivë USB ose disqet USB flash në formë të bizhuterive në shitje në internet. Ky model unik është në formë zemre argjendi e zbukuruar me gurë rozë, varëse e dekoruar shumë me përpunim preciz. Ky USB flash drive me 16 GB mund të mbahet në qafë si një xhevahir i bukur, i cili nëse është e nevojshme mund të përdoret si çelës USB. Çelësat luksoz USB janë gjithashtu idealë si një dhuratë e shkëlqyer që do të kënaqë jo vetëm gratë. Gjithashtu i përshtatshëm si dhuratë për klientët, punonjësit ose partnerët tuaj të biznesit. Në dyqanin tonë elektronik mund të blini USB flash drive cilësor në formë bizhuteri.

 • Gurë: rhinestones
 • Materiali: metal, aliazh zinku

Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e funksionimit: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)

Paketa përfshin:

1 x xhevahir USB
1x zinxhir

  Diskutimi i produktit (0)

  A keni pyetje në lidhje me produktin?
  Bëj pyetje në diskutim

  Ende nuk ka pyetje
  Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

  Vlerësimi i produktit (0)

  Nuk ka ende asnjë vlerësim