Bluzë LED - Tiger (Koka) me shkëlqim + bluzë ndezëse

Kodi: 01-119
3 400 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 833 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
+

Bluzë LED - Tiger (kokë) me shkëlqim + ndezje si një produkt i ri i nxehtë në tregun tonë ku mund të vendosni modalitetet e ndezjes (dritë e qëndrueshme, ndezje e ngadaltë, ndezje e shpejtë)

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Bluzë LED - Tiger (Koka) me shkëlqim + ndezje si një produkt i ri i nxehtë në tregun tonë ku mund të vendosni modalitetet e ndezjes (dritë e qëndrueshme, ndezje e ngadaltë, ndezje e shpejtë) . Funksionohet nga bateritë 2x AA dhe bie në sy më së miri në një disko, në një klub, në një festë ose një festival. Është investimi i duhur për ju nëse doni të bëni përshtypje dhe të jeni të lezetshëm. Nuk ka asgjë për të pritur, kështu që kontrolloni të gjitha modelet dhe zgjidhni tuajat.

  • Bërë nga 100% pambuk, cilësi e mirë dhe vjen vetëm në ngjyrë të zezë.
  • Paketa e vogël ose njësia e kontrollit në të cilën janë futur bateritë mund të hiqet për t'u larë.
  • Paketa mini është e pajisur me një çelës ON/OFF dhe një ndërprerës midis mënyrave të ndryshme të ndriçimit (dritë e qëndrueshme, ndezje e ngadaltë, ndezje e shpejtë)
  • Bateritë: 2 x AA (nuk përfshihen)
T-shirt tiger led bluzë me ndriçim ndezës
Madhesia e tabeles:
madhësia e bluzës

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim