Maskë LED rave për të ndjeshme zërin e festave - Scorpion

Kodi: 88-226
2 500 L 1 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Maskë LED rave për ahengje të ndjeshme - Scorpion, që mund ta përdorni për festa, halloween, karnaval, disko, klub nate ose festival.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maskë LED rave për ahengje sensitive - Scorpion, që mund ta përdorni për festa, halloween, karnaval, disko, klub nate apo festival, është investimi i duhur për ju nëse dëshironi të jeni unik dhe veçanërisht cool. Maska është e pajisur me një sensor zëri dhe pulson, në varësi të mënyrës se si luhet muzika (ose ndonjë tingull tjetër përveç fjalës, pavarësisht nëse është apo jo). Maska Rave Electro LED që do t'i kenë zili të gjithë.

maskë akrepi rave led

Inverter El ndodhet në anën e brendshme të maskës. Ju mund t'i blini maskat Rave online në dyqanin tonë elektronik.

El. Furnizimi me energji elektrike: kuti kontrolli (2 x bateri AAA nuk përfshihen)
Funksioni : ndezje nga zëri (muzikë, të folur etj.)

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim