Çelës qesharak USB - Shishe vere prej tape

Kodi: 17-025
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Çelës funny USB - Shishe vere prej tape në shitje online me çmime fantastike vetëm në dyqanin tonë elektronik. Skedarët tuaj mund t'i ruani dhe transmetoni me stil.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Çelës qesharak USB - shishe vere nga tapa në shitje online me çmime fantastike vetëm në dyqanin tonë elektronik. Dëshironi të jeni në qendër të vëmendjes, të jeni qesharak dhe të lezetshëm? Çelësi USB në formë shishe vere me përpunim të saktë. Skedarët tuaj mund t'i ruani dhe transmetoni me stil. Dikush në lagjen tuaj ka ditëlindje apo festë dhe ju ende nuk keni një dhuratë? Ky USB flash drive qesharak është zgjidhja më e mirë. I përshtatshëm si dhuratë për klientët, punonjësit ose partnerët tuaj të biznesit. Në dyqanin tonë elektronik mund të blini çelësa USB cilësorë argëtues, idealë si një dhuratë e shkëlqyer.

  • Kapaciteti: 16 GB
  • Materiali: tapë


Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)


Paketa përfshin:

1x çelës USB

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim