Çelësi USB - Kafka

Kodi: 17-015
3 500 L 2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US

Çelësa qesharak USB ose USB Flash Drive në formë kafke - shitje me çmime të volitshme që mund t'i blini online në dyqanin tonë elektronik. Gjithashtu i përshtatshëm si një dhuratë e shkëlqyer.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Xhevahir USB - Kafka 8 GB në formën e bizhuterive në shitje online në dyqanin tonë elektronik. Ky USB flash drive mund të vishet në qafë si një xhevahir i bukur , i cili nëse është e nevojshme mund të përdoret si një çelës USB. Çelësi USB gjithashtu ka një zinxhir për tu veshur në qafë . Në dyqanin tonë elektronik mund të blini USB flash drive cilësor në formë bizhuteri. USB luksoze janë gjithashtu ideale si një dhuratë e shkëlqyer.

  • Gurë: rhinestones
  • Materiali: metal, aliazh zinku

Specifikimet:

Kapaciteti: 8 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)

Paketa përfshin:

1 x xhevahir USB
1x zinxhir

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%