Dhuratë për meshkuj - USB në formë arme 16GB

Kodi: 17-040
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Dhuratë për meshkuj - USB në formë arme 16GB. Çdo "djalë i ashpër" duhet të ketë këtë model origjinal USB.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Dhuratë për meshkuj - 16 GB USB në formë arme. Çdo "djalë i ashpër" duhet të ketë këtë model origjinal USB me përpunim të saktë . Tani mund t'i ruani dhe transferoni skedarët tuaj me stil kudo me vete. Një zgjedhje e mirë dhuratë për klientët, punonjësit ose partnerët tuaj të biznesit. Në e-shopin tonë gjenden çelësa të tjerë USB qesharak dhe cilësor me çmime të shkëlqyera.

• Kapaciteti: 16 GB
• Materiali: Silikoni

Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)

Paketa përfshin:

1x çelës USB

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim