Libër me dritë LED - dritë e palosshme në formën e një libri

Kodi: 11-508
3 900 L 2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
+

Libër me dritë LED - dritë e palosshme në formën e një libri. Llamba në formën e një libri ofron ndriçim të bukur të ambientit, i cili jo vetëm është i këndshëm për t'u parë, por edhe ju shpëton sytë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Dritë libri LED - dritë e palosshme në formën e një libri. Llamba në formën e një libri ofron ndriçim të bukur të ambientit, i cili jo vetëm që është i këndshëm për t'u parë, por edhe ju kursen sytë . Libri i ndriçuar me kapak druri mund të përdoret si llambë ose thjesht si dekorim në raft. Do të jetë një aksesor elegant dhe do të krijojë një atmosferë të këndshme në dhomë ose gjatë mbrëmjeve të verës në tarracë apo ballkon.

Libër LED - llambë në formën e një libri të palosshëm

Libër LED - llambë në formën e një libri të palosshëm

Më shumë opsione ndriçimi

Në mbrëmje para se të shkoni në shtrat, sytë nuk duhet të ekspozohen ndaj dritës së fortë, prandaj rekomandohet përdorimi i nuancave të ngrohta. Llamba në formën e një libri lejon emetimin e ngjyrës së bardhë të ngrohtë, të bardhë dhe një kombinim të të dyja ngjyrave. Libri mund të rimbushet nëpërmjet një kabllo USB , e cila përfshihet në paketë.

llambë e palosshme e librit e ndezur


Specifikim:

  • Përmasat: 14 x 2,5 x 16,5 cm
  • Materiali: Kompensatë arre dhe letër
  • Pesha: 136 gram


Përmbajtja e paketës:

1x Llambë në formën e një libri
1x kabllo USB

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim