Dhuratë USB flash drive - arush pelushi i zbukuruar me diamant të rremë

Kodi: 17-008
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Dhuratë USB flash drive - arush pelushi i zbukuruar me diamant të rremë. Çelësat luksoz USB janë gjithashtu idealë si një dhuratë e shkëlqyer që do të kënaqë jo vetëm gratë.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Dhuratë USB flash drive - arush pelushi i zbukuruar me diamant të rremë. USB flash drives në formë bizhuteri në shitje në dyqanin tonë online. Ky model unik është në formën e një arushi pelushi të dekoruar shumë me diamantët e rremë me përpunim të saktë. USB flash drive me 16 GB mund të vishet në qafë si një xhevahir i bukur, i cili nëse është e nevojshme mund të përdoret si çelës USB. Çelësat luksoz USB janë gjithashtu idealë si një dhuratë e shkëlqyer që do të kënaqë jo vetëm gratë. Gjithashtu i përshtatshëm si dhuratë për klientët, punonjësit apo partnerët tuaj të biznesit. Në dyqanin tonë elektronik mund të blini disqe USB cilësore në formë bizhuteri.

 • Gurë: rhinestones
 • Materiali: metal, aliazh zinku

Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)

Paketa përfshin:

1 x xhevahir USB
1x zinxhir

  Diskutimi i produktit (0)

  A keni pyetje në lidhje me produktin?
  Bëj pyetje në diskutim

  Ende nuk ka pyetje
  Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

  Vlerësimi i produktit (0)

  Nuk ka ende asnjë vlerësim