Ndriçim me shirit LED i programueshëm 3 m - Pika vezulluese - 60 copë RGB + BT + Wi-Fi

Kodi: 78-078
6 900 L 4 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Ndriçim me shirit LED - I programueshëm inteligjent 3 metra - Pika vezulluese - me 60 drita LED RGB, Bluetooth + Wifi me kontroll nëpërmjet APP.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Ndriçim me shirit LED - I programueshëm inteligjent 3 metra - Twinkly Dots - me 60 drita LED RGB, Bluetooth + Wifi me kontroll nëpërmjet APP. Ky shirit revolucionar i dritës LED sjell dekorim unik me dritë në shtëpitë tona duke përdorur teknologjinë më të fundit. Dritat kontrollohen nëpërmjet një aplikacioni celular që është i pajtueshëm me Android dhe iOS. Shiriti LED ka një ngjyrë transparente kabllore. Kjo paketë përfshin një kontrollues - lidhje dhe kontroll Wi-Fi / Bluetooth dhe një shirit drite 3 metra. Dritat mundësohen nëpërmjet një lidhësi USB - mund t'i lidhni me një përshtatës, laptop ose bankë energjie. Dritat e rregullueshme RGB të II. brezi Twinkly.

Dizajni shirit LED me ngjyra RGB - LED Twinkly Dots 60 copë LED

pika vezulluese

Pajisjet komunikojnë me njëra-tjetrën me valë duke përdorur Wi-Fi dhe Bluetooth . Mund të çiftoni dhe kontrolloni 10 pajisje ndriçimi Twinkly menjëherë, ose 4000 LED , me të njëjtin motiv dhe model drite shfaqëse. Ju mund të krijoni animacionet tuaja të mahnitshme që do të mbushin dhe ndriçojnë të gjithë dhomën. Shiriti është projektuar për përdorim të brendshëm - mbrojtje IP44 . Rripi i dritës është 3 metra i gjatë dhe ka 60 llamba LED RGB.

Shirita LED dekorativë të lehtë - shirit 3M - TWINKLY DOTS (60 copë drita)

shirit led i rregullueshëm 3m i programueshëm

Shiriti i dritës përbëhet nga 60 copë drita LED të përshtatshme për çdo dekorim. Të   Dioda RGB do të thotë që dritat LED mund të krijojnë një nuancë të lehtë RGB prej 16 milionë ngjyrash . Mund të rregulloni intensitetin e dritës dhe ngjyrën e saktë nga shkalla e ngjyrave. Ky edicion special përfshin integrimin e shtëpisë inteligjente me Google Assistant dhe Amazon Alexa.

Dekoratë e bukur me dritë - vendosni ngjyrat, animacionet dhe motivet tuaja LED së bashku për disa pajisje LED

dritat vezulluese usb

Dekorimi juaj mund të krijohet nga disa pajisje dhe forma të ndryshme . Dëshironi të keni një zinxhir të lehtë në mur, një kornizë me ngjyra dhe një xixëllonje LED në dritare dhe një pemë të madhe Krishtlindjesh në mes të dhomës? Nuk është problem! Krijoni skenën tuaj dhe kontrolloni atë menjëherë me një temë të përbashkët ndriçimi.

dritat LED të programueshme

Aplikacioni i sofistikuar celular çifton telefonin inteligjent me pajisjen dhe ju mund ta kontrolloni atë menjëherë. Vetë aplikacioni harton paraqitjen e dritave dhe më pas mund të vendosni lehtësisht një ngjyrë të ndryshme për secilën llambë ose grup llambash veç e veç. Kontrolli është shumë i thjeshtë, i shpejtë dhe intuitiv . Në aplikacion, mund të zgjidhni nga modelet e paracaktuara, të shkarkoni modele të reja nga interneti nga galeria në internet ose të krijoni temat tuaja dhe t'i ruani ato.

Zbukurim universal me dritë LED i kontrolluar nëpërmjet një aplikacioni celular për Android dhe iOS

aplikacioni celular twinkly

Ju gjithashtu mund të kontrolloni intensitetin e dritës, shkallën e ndryshimit, ngjyrën, nuancën, shkëlqimin, rrotullimin, përzierjen dhe më shumë. Funksioni i kohëmatësit ju lejon të vendosni dritën që të ndizet dhe fiket automatikisht sipas një plani kohor. Funksioni i listës së luajtjes ju lejon të vendosni lloje të ndryshme temash në rend kronologjik dhe t'i ndryshoni ato automatikisht sipas cilësimeve

aplikimi i dyfishtëkontrolli i dritave me celularshirit led wifi

Me pajisjen USB opsionale MUSIC DONGLE , stoli juaj i dritës do t'i përgjigjet muzikës së luajtur në dhomë, drita do të ndryshojë dhe do të kalojë në ritmin e muzikës , sipas parametrave të vendosur. Ekzistojnë një sërë modelesh dhe temash të disponueshme për zgjedhjen e "ekranit sipas muzikës", të cilat mund të modifikohen dhe vendosen për t'iu përshtatur nevojave tuaja. Ndryshimet e dritave në ritmin e muzikës, ndërsa barazuesi grafik kërcen menjëherë në çdo festë. Pajisja USB MUSIC është një produkt shtesë, duhet ta blini në dyqanin tonë elektronik.

muzikë vezulluese

Karakteristikat:

plus 60 LED
plus Kontroll përmes aplikacionit celular
plus Lidhje Wi-Fi dhe Bluetooth
plus Drita RGB - shkallë 16 mil. ngjyrat
plus Përdorimi universal - Furnizimi me energji USB
plus Gjatesia 3 metra


Specifikim:

Modeli: TWD060STP-T
Numri i diodave: 60
Rezistenca: IP44
Lidhja: Wi-Fi, Bluetooth
Gjatësia e pjesës së ndriçuar: 3 metra
Lloji LED: RGB
Kabllo: transparente
Furnizimi me energji elektrike: USB
Jetëgjatësia e llambës: mbi 30,000 orë


Përmbajtja e paketës:

1x shirit drite LED 3 metra me 60 dioda
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim