Iron Man 16GB çelës USB - Reaktor

Kodi: 17-045
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Çelës USB Iron Man 16 GB - Reaktor. Ju mund ta blini reaktorin online në dyqanin tonë elektronik. Një dhuratë e shkëlqyer për fansat e heroit të librave komik Iron Man.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Çelës USB Iron Man 16 GB - Reaktor. Ju mund ta blini reaktorin online në dyqanin tonë elektronik. Ky model i jashtëzakonshëm përfaqëson një reaktor të rrumbullakosur me përpunim preciz, të cilin Iron Man e ka integruar në gjoks. USB flash drive 16 GB mund të vishet në qafë dhe nëse është e nevojshme, përdoret për të ruajtur dhe transferuar skedarë. Falë mekanizmit të tërheqjes, lidhësi është i siguruar kundër çdo dëmtimi. Dhuratë e shkëlqyeshme për fansat e heroit të librave komik Iron Man. Në dyqanin tonë elektronik mund të blini çelësa USB cilësorë në dizajne të ndryshme.

  • Kapaciteti: 16 GB
  • Materiali: Metal, aliazh zinku


Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)


Paketa përfshin:

1x çelës USB
1x zinxhir

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim