Lidhëse këpucësh LED - portokalli

Kodi: 04-003
900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 750 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Lidhëse këpucësh LED - portokalli - ndryshimet më të fundit për ju, mund t'i blini në dyqanin tonë online me çmim të mirë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Lidhëse këpucësh LED - portokalli - ndryshimet më të fundit për ju , mund t'i blini dyqanin tonë online me çmim të mirë .

* të përshtatshme për të gjitha llojet e këpucëve , duke përfshirë këpucët e vrapimit , çizmet dhe patinat .
* e shkëlqyeshme për festa , disko dhe të gjitha llojet e argëtimit të natës !
* mund të përdoret si gjerdan , byzylyk .
* ideale për meshkuj dhe femra
* me lidhëset standarde të baterisë do të zgjasin të shkëlqejnë / pulsojnë për rreth 70 orë . ( Bateria e përfshirë)
* Funksionet : dritë e qëndrueshme , ndezje e shpejtë , ndezje e ngadaltë
* Madhësia : 800 x 2.8 mm

Lidhëse këpucësh LED

Çmimi i lidhëses LED është për 1 palë (do të thotë 2 copa nga lidhëse)

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim