USB Flash disk - Plumb i artë 16 GB

Kodi: 17-041
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

USB Flash disk - Golden bullet 16GB shitet online në e-shopin tonë me çmime fantastike. Ky model origjinal është në formë plumbi për meshkuj të vërtetë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

USB Flash disk - Golden bullet 16GB shitet online në e-shopin tonë me çmime fantastike. Ky model origjinal është në formë plumbi për meshkuj të vërtetë me përpunim preciz . Mund ta përdorni si varëse dhe nëse është e nevojshme mund ta përdorni si çelës USB për ruajtjen e skedarëve tuaj. Dhuratë ideale për meshkujt që me siguri kënaqen me dizajnin e saj të shkëlqyer origjinal . Në e-shopin tonë mund të gjeni çelësa të tjerë USB qesharak dhe cilësor.

  • Kapaciteti: 16 GB
  • Materiali: Metal, aliazh zinku


Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)


Paketa përfshin:

1x çelës USB

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim