Kapak LED i programueshëm nëpërmjet aplikacionit në celular

Kodi: 88-221
5 900 L 4 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Kapak LED i programueshëm me tekst të programueshëm nëpërmjet aplikacionit në smartphone me aftësinë për të parë çdo mesazh ose animacion të lëvizshëm.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kapak LED i programueshëm me tekst të programueshëm nëpërmjet aplikacionit në smartphone me aftësinë për të parë çdo mesazh ose animacion të lëvizshëm. Kapaku i aplikacionit LED , i cili dallohet më së miri në disko, klub, festë apo festival, është investimi i duhur për ju nëse doni të tërhiqni vëmendjen dhe të jeni veçanërisht të lezetshëm. Kufizimi i vetëm do të jetë imagjinata juaj. Dilni nga rreshti dhe krijoni kapelën origjinale që të gjithë do t'ju kenë zili. Kapaku me LED të vegjël është i lidhur me një aplikacion celular që ju jep kontroll të plotë mbi kapakun dhe varet nga ju se çfarë mesazhi do të programoni.

Thjesht shkarkoni aplikacionin celular (mbështetje për Android OS) në smartphone tuaj dhe argëtimi mund të fillojë.

Animacion me tekst të programueshëm LED

Veçoritë: tekst i programueshëm rrotullues ndezës ose animacione të tjera
Materiali: 100% pambuk
Madhësia e dukshme e ekranit LED: 12,5 x 3 cm
Lidhja përmes: Bluetooth
Karikimi nëpërmjet lidhjes me kabllo USB me përshtatësin AC/DC
Ngjyra e kapelës: e zezë
Ngjyra e ekranit LED: Blu, e kuqe, e bardhë
Funksionet: Karikimi me USB dhe i programueshëm nëpërmjet aplikacionit në celular

Në variantin e produktit, ju lutemi zgjidhni ngjyrën e dëshiruar të ekranit LED.

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%