Syze neoni stil Way Ferrer - Jeshile

Kodi: 27-010
1 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Syzet neoni të stilit Way Ferrer që bien në sy më së miri në disko, në klub, në një festë apo festival janë investimi i duhur për ju.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Syzet neoni të stilit Way Ferrer që bien më së miri në disko, në klub, në një festë apo festival janë investimi i duhur për ju nëse dëshironi të tërhiqni vëmendjen dhe veçanërisht të jeni cool. E pershtatshme si dhurate e vecante per te dashurit. Ju mund të blini syze online në dyqanin tonë elektronik.

Xhami: i errët
El. fuqia: kutia e kontrollit (2 x bateri AA nuk përfshihet)
Funksioni: dritë e vazhdueshme, ndezje e shpejtësyze dielli jeshile

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim